TOPlist

Chalupa Špitálka

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Deštné v Orlických horách
Adresa: 
Deštné v Orlických horách č.p.51
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 236 026
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
orlickechalupy.cz
www.ceskehory.cz/spitalka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 36 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  716 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Deštné v Orlických Horách počasí Deštné v Orlických Horách

Deštné v O.h. hlásí 0 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Po domluvě

Last Minute

Termín: 4.1.2020 - 11.1.2020
   • Celý objekt za cenu 53900,- /objekt/týden
Poznámka: K pronájmu luxusní komplexně rekonstruovaná chalupa ve středisku zimních sportů v Deštné v Orlických horách.
Termín: 11.1.2020 - 18.1.2020
   • Celý objekt za cenu 53900,- /objekt/týden
Poznámka: K dispozici luxusně zrekonstruovaná stylová horská chalupa ve středisku zimních sportů v Deštné v Orlických horách.
Termín: 19.1.2020 - 25.1.2020
   • Celý objekt za cenu 53900,- /objekt/týden
Poznámka: K dispozici luxusně zrekonstruovaná velká horská chalupa přímo ve středisku zimních sportů v Deštné Orlických horách

Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází na JZ svahu horského střediska Deštná v Orlických horách v nadmořské výšce 716m. Objekt je dostupný dvěma přístupovými cestami s parkováním přímo, nebo poblíž chalupy, pouze za výrazné nepřízně počasí je nutno počítat s nasazováním sněhových řetězů. Z jižně uložené terasy je přímo vidět na sjezdovky skicentra. Chalupa je umístěna v řídce zastavěné... více >>

Vybavení a služby

Jedná se o velkou stylově rekonstruovanou horskou chalupu o zhruba 350m2 obytné plochy. V celé chalupě byly při rekonstrukci použity kvalitní přírodní materiály. V objektu je k dispozici celkem 8 pokojů, tři v prvním patře, 5 v I.NP, pokoje jsou vybaveny novým, dřevěným nábytkem, TV, každý pokoj má manželské dvoulůžko a vyjma nejmenší ložnice má každá palandu určenou... více >>

Rekreace a služby v okolí

Umístění chalupy je ideální v tom, že spojuje pobyt v krásné, klidné části střediska s docházkovou vzdálenosti ke všem sportovním a dovolenkovým aktivitám. Lyžovat lze přímo ve skicentru v Deštném na několika sjezdovkách se sedačkovými lanovkami, dále v moderním skicetru ve 20min vzdálených Říčkách v Orlických horách, ve Zdobnici, v Sedloňově či Olešnici nebo ve zcela... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Dr.Tomáš Mertlík
Informace poskytnul: Dr.Tomáš Mertlík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz