TOPlist

Chalupa Pohádka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Zdobnice
Adresa: 
David Dařílek, Zdobnice 107, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 408 314
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovanivezdobnici.cz
www.ceskehory.cz/chalupa-pohadka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Zdobnice počasí Zdobnice

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází na kraji vesničky Zdobnice uprostřed CHKO Orlické hory obklopena krásami horské přírody. Z okna lze pozorovat lesní zvěř u krmelce, který je umístěn na kraji lesa přímo nad chalupou. Chalupa je vzdálena 2km od hřebene Orlických hor, po které vede Jiráskova stezka. Obec leží přibližně ve stejné vzdálenosti mezi středisky Deštná a Říčky v Orlických... více >>

Vybavení a služby

Chalupa je po celkové rekonstrukci a má kapacitu 12 lůžek. V patře se nachází dva 2-lůžkové pokoje, dva 4lůžkové pokoje a WC. V přízemí je koupelna s vanou, toaletou a automatickou pračkou. Velká obytná kuchyň je vybavena veškerým potřebným nádobím, rychlovarnou konvicí, el.sporákem s troubou, mikrovlnou troubou, velkou lednicí s mrazákem a myčkou na nádobí. Je zde i... více >>

Rekreace a služby v okolí

Přímo u chalupy bude pro letní sezonu k dispozici hřiště, houpačky, skluzavka, pískoviště, bazén a trampolína. Samozřejmostí bude venkovní posezení s možností grilování či otevřeného ohně. Můžete navštívit Pevnost Haničku, Zemskou bránu (Bartošovice), muzeum hraček a zámek v Rychnově nad Kněžnou, golfové hřiště (Nebeská Rybná), hrad Potštejn, Pastvinskou přehradu,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Dařílek David
Informace poskytnul: Dařílková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz