TOPlist

Chalupa Pod Kamencem

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Jablonec nad Jizerou
Adresa: 
Jablonec nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 543 429, 737 959 212
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/podkamencem
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 6 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jablonec nad Jizerou počasí Jablonec nad Jizerou


Poloha a dosažitelnost

Novostavba rodinného domu v klidné lokalitě západních Krkonoš. 150m od Ski areálu Kamenec. Parkování u objektu.

Vybavení a služby

Apartmán k pronajmutí poskytuje ubytování pro 6 osob ve 2 třílůžkových ložnicích z TV. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Kuchyňka s rychlovarnou konvicí, lednicí, mikrovlnou troubou a vařičem. Apartmány jsou vytápěny radiátory s termohlavicí.

Rekreace a služby v okolí

Restaurace 200m, obchod 300m. Skiareál Kamenec 150m. Vysoké nad Jizerou - ski areál Šachty 2,5km, vž. bežkařského areálu. Rokytnice nad Jizerou 5km, Paseky nad Jizerou 4km. Bozkovské dolomitové, Harrachov. Koupaliště v Jablonci nad Jizerou 3km, krytý bazén v Jilemnici 15km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kreidl Rudolf
Informace poskytnul: Kreidl Rudolf
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz