České hory » Český Ráj » Ubytování » Pelešany » Chalupa pod hradem Valdštejn

Chalupa pod hradem Valdštejn

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Turnov, Pelešany
Adresa: 
Pelešany 132, 511 01 Turnov
Telefon: 
zobrazit telefony
607980057, 602290814 /+ předvolba +420 do čr/
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovani-ceskyraj.com
www.ceskehory.cz/randakova

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Turnov počasí Turnov

Last Minute

Termín: 7.12.2018 - 21.12.2018
   • Celý objekt za cenu 250,- Kč/osoba/noc
Poznámka: dle počtu osob a nocí dohodou, tel. 607980057
Termín: 22.12.2018 - 27.12.2018
   • Celý objekt za cenu 250,- Kč/osoba/noc
Poznámka: dle počtu osob a nocí dohodou, tel. 607980057
Poloha a dosažitelnost
NACHÁZÍTE SE V CHKO ČESKÝ RÁJ , geoparku UNESCO A v PŘÍRODNÍ REZERVACI HRUBOSKALSKO. Komfortní nová stylová chalupa leží v srdci Českého ráje, přímo pod romantickým hradem Valdštejnem. Vynikající poloha objektu je ideálním výchozím bodem pro podnikání výletů hvězdicovitě.Vše jako na dlani a v dosahu: na kole, pěšky, za koupáním, na hrady ,zámky či do skal. K ... více >>
Vybavení a služby
Vhodné pro skupiny, ale i jednotlivě, kapacita 20 míst. Chalupa má 6 pokojů : 2x dvoulůžkový, 1 třílůžkový + dětská válenda, 3 čtyřlůžkové + 1 sofa. Velký obývací pokoj s kachlovými kamny,jídelna, velmi prostorná kuchyň, v níž má každá rodina vyčleněný prostor a barevně odlišené nádobí, mikrovlnka, myčka nádobí, 2 dřezy, 2 velké lednice, 3x var. konvice, kávovar, ... více >>
Rekreace a služby v okolí
LÉTO: nový venkovní aqupark TURNOV s BAZENY a tobogany ( 2016 ) , krytý bazen Turnov, TURISTIKA, CYKLOBUSY , hustá sít cyklostezek v místě (půjčovna a úschovna KOL v objektu), NADZEMNÍ BAZEN v zahradě , půjčovna sportovních potřeb = gratis,vybavení pro děti (skluzavka, houpačka , kroket, badminton a jiné ). TENIS - kurt 1 km , lesní hřiště nedaleko, STOLNÍ TENIS ... více >>
Provozovatel: Helena Randáková
Informace poskytnul: Helena Randáková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz