PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Milovy

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Moravské Křižánky
Adresa: 
Moravské Křižánky 86, 592 02 Křižánky
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chalupamilovy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

Nekuřácký objekt

Wellness

Sauna

Stylová chalupa v srdci Vysočiny. Chalupa je vhodná pro skupinu až 20 osob. Je ideálním místem pro dovolenou s dětmi pro 3-4 rodiny.

Chalupa Milovy Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
20 Lůžek, Vlastní kuchyně, 5x Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj
Ložnice 1:
2x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
1x Dvoulůžko
1x Patrová postel
Ložnice 3:
1x Dvoulůžko
1x Patrová postel
Ložnice 4:
1x Dvoulůžko
1x Patrová postel
Ložnice 5:
1x Dvoulůžko
1x Patrová postel
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Sauna
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Wellness
Pračka
Povlečení
Ručníky
Parkování
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (5.4km)
U běžkařských tratí (500m)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (1.1km)
U cyklostezky (150m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v samém srdci CHKO Žďárské vrchy, necelých 5km od nejvyššího vrcholu Žďárkých vrchů - skalního útvaru Devět skal. Chalupa leží na rozhraní místních částí Moravské Křižánky a Milovy, kde se nachází přírodní koupaliště Milovský rybník. Parkování je přímo u chalupy. Při cestě autem se držte hlavních záchytných bodů Žďár nad Sázavou (ze směru... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 18 osob + 2 děti v 5 ložnicích. Disponuje plně vybavenou kuchyní včetně myčky nádobí. Je možné využít také pračky. Součástí vybavení je také TV a Wi-fi připojení, ale pevně věříme, že okolní příroda a možnosti vyžití vás uspokojí natolik, že nebude třeba ji ani zapínat. Hosté mohou využít wellness zónu s finskou saunou.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Za chalupou protéká Studený potok a vede zde několik cyklistických tras. Krátké procházky, delší turistické výlety, přírodní koupání i cyklistika - každý si u nás najde to své. Chalupa leží v samém srdci Žďárských vrchů. V okolí chalupy je mnoho značených turistických tras a cyklostezek. V nedalekém okolí jsou zajímavé skalní útvary Zkamenělý zámek, Čtyři palice,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Roman Šikula
Informace poskytnul: Roman Šikula
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz