PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Kopito

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Říčky v Orlických horách
Adresa: 
Říčky v Orlických horách 49, 51761
Web adresa:
www.ceskehory.cz/kopito
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Sauna

Stylový horský odpočinek na nově zrekonstruované chalupě v Říčkách v O.h. Chalupa pro 8 (+2) osob je navržena v moderním designu inspirovaném skandinávským stylem a chalupářskou klasikou. Součástí chalupy je parkoviště pro 6 osobních aut, rozlehlá zahrada, venkovní i vnitřní terasa a sauna.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází na kraji vesnice Říčky, obklopena lesy a polními cestami pro krásné procházky. Z chalupy se bez problému dostanete ke sjezdovce, do restaurace nebo na nákup. Autobus 50m. Restaurace Hotel Říčky (2km). Lyžařský vlek Ski centrum Říčky (4km), lyžařský vlek Deštné v O.h. (19km). Obchod Říčky (2km), bankomat Rokytnice v Orlických horách (5km),... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa pro 8 (+2) osob je navržena v moderním designu inspirovaném skandinávským stylem a chalupářskou klasikou. Plně vybavená kuchyň vč. myčky a mikrovlnné trouby, kávovaru Bezdrátový reproduktor, společenské hry, Wi-Fi. Koupelna se sprchovým koutem a WC, samostatné WC. Vnitřní krb, elektrické přímotopy. Velký pokoj s 6 lůžky. Malý pokoj s 2 lůžky + 2... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ski centrum Říčky 4km od chalupy s možností půjčení lyžařského vybavení v zimní sezoně. Bikepark Říčky s možností zapůjčení kol. Lanový park SpideRS vhodný pro děti i dospělé. Běžkařské tratě upravované přímo Ski centrem 42km dlouhé. Pěší nebo cyklistické výlety ze Zakletého vrcholu (lanovka Vás vyveze i v létě) do okolí (tvrz Hanička, Kunštátská kaple, Pěticestí... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Michal Moravec
Informace poskytnul: Klára Vacková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz