Chalupa Kopito

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Říčky v Orlických horách
Adresa: 
Říčky v Orlických horách 49, 51761
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 465 772, 737 450 937
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.kopito.cz www.ceskehory.cz/kopito
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Říčky v Orlických Horách počasí Říčky v Orlických Horách

Říčky v O.h. hlásí 60 - 90 cm sněhu, Typ sněhu: vlhký

Wi-Fi

Není možný

Stylový horský odpočinek na nově zrekonstruované chalupě v Říčkách v O.h. Chalupa pro 8 (+2) osob je navržena v moderním designu inspirovaném skandinávským stylem a chalupářskou klasikou. Součástí chalupy je parkoviště pro 6 osobních aut, rozlehlá zahrada, venkovní i vnitřní terasa a sauna.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází na kraji vesnice Říčky, obklopena lesy a polními cestami pro krásné procházky. Z chalupy se bez problému dostanete ke sjezdovce, do restaurace nebo na nákup. Autobus 50m. Restaurace Hotel Říčky (2km). Lyžařský vlek Ski centrum Říčky (4km), lyžařský vlek Deštné v O.h. (19km). Obchod Říčky (2km), bankomat Rokytnice v Orlických horách (5km),... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa pro 8 (+2) osob je navržena v moderním designu inspirovaném skandinávským stylem a chalupářskou klasikou. Plně vybavená kuchyň vč. myčky a mikrovlnné trouby, kávovaru Bezdrátový reproduktor, společenské hry, Wi-Fi. Koupelna se sprchovým koutem a WC, samostatné WC. Vnitřní krb, elektrické přímotopy. Velký pokoj s 6 lůžky. Malý pokoj s 2 lůžky + 2... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ski centrum Říčky 4km od chalupy s možností půjčení lyžařského vybavení v zimní sezoně. Bikepark Říčky s možností zapůjčení kol. Lanový park SpideRS vhodný pro děti i dospělé. Běžkařské tratě upravované přímo Ski centrem 42km dlouhé. Pěší nebo cyklistické výlety ze Zakletého vrcholu (lanovka Vás vyveze i v létě) do okolí (tvrz Hanička, Kunštátská kaple, Pěticestí... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Michal Moravec
Informace poskytnul: Klára Vacková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz