PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Klínovec 129

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Loučná pod Klínovcem
Adresa: 
Loučná 129, Loučná pod Klínovcem
Web adresa:
www.ceskehory.cz/klinovec129
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 865 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Loučná pod Klínovcem

Wi-Fi

Po domluvě

Wellness

Sauna

Chalupa Klínovec 129 se čtyřmi apartmány se nachází v centru Loučné pod Klínovcem. Nabízí pohodlné ubytování s kapacitou 16 lůžek. Hosté mohou využít finskou saunu s odpočinkovou místností a po dohodě také vířivku. Hosté si v chalupě mohou vybrat ze čtyř plně vybavených apartmánů.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská chalupa v centru Loučné pod Klínovcem, s překrásnými výhledy na Klínovec a Fichtelberg.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Užijte si Vaší dovolenou s veškerým komfortem. Čekají na Vás zbrusu nové apartmány v apartmánovém domě v Loučné pod Klínovcem. Apartmány Vás nadchnou moderním vybavením ve kterém nechybí plnohodnotná kuchyňská linka s ledničkou, privátní koupelna se sprchou, internetové WiFi připojení zdarma, TV a pohodlná lůžka. Ke každému apartmánu náleží komfortní parkovací stání... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Díky propojení lyžařského střediska Neklid-Klínovec nabízí lokalita 31,5 km zasněžených sjezdovek. Areál je navíc díky ski busu zdarma propojen v rámci Interskiregionu s německým Fichtelbergem. Interskiregion nabízí celkem 47 km zasněžovaných tratí pro lyžaře a snowboardisty všech úrovní. Spojením Neklidu s Klínovcem došlo nejen k rozšíření velikost areálu a služeb,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Berg Invest, s.r.o.
Informace poskytnul: Šárka Zemanová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz