TOPlist
České hory » Krkonoše » Ubytování » Dolní Lysečiny » Chalupa pro rodiny s dětmi HERTA II

Chalupa pro rodiny s dětmi HERTA II

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dolní Lysečiny
Adresa: 
Horní Maršov, Dolní Lysečiny 24
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-499 874 253, 603 494 292
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pensionherta.cz
www.ceskehory.cz/herta-2
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou

počasí Horní Lysečiny počasí Horní Lysečiny

Pec pod Sněžkou hlásí 30 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Nabízíme Vám horskou chalupu Herta II v krásném Lysečinském údolí. Chalupa byla postavená v roce 2011 a poskytuje velmi kvalitní ubytování ve dvou samostatných a kompletně vybavených apartmánech, celkem pro max. počet 12 osob.

Last Minute

Termín: 15.2.2020 - 22.2.2020
   • 1x 4-lůžkový apartmán 1400,- /apartmán/noc
Poznámka: Skvělá chalupa pro max. 12 osob! Volný 1 apartmán pro
4 - 6 osob! 9 km SkiResort Č. Hora! Podrobné info a foto na: www.pensionherta.cz (chalupa pro rodiny s dětmi). Nejbližší vlek- H. Albeřice 2 km!

Termín: 29.2.2020 - 7.3.2020
   • Celý objekt za cenu 3400,- /objekt/noc
Poznámka: Nová prostorná, kompletně vybavená chalupa pro max. 12 osob jen 9 km od SkiResortu Č. Hora! Podrobné info a foto na: www.pensionherta.cz (chalupa pro rodiny s dětmi). Nejbližší vlek- Albeřice 2 km
Termín: 7.3.2020 - 14.3.2020
   • Celý objekt za cenu 3400,- /objekt/noc
Poznámka: Nová prostorná, kompletně vybavená chalupa pro max. 12 osob jen 9 km od SkiResortu Č. Hora! Podrobné info a foto na: www.pensionherta.cz (chalupa pro rodiny s dětmi). Nejbližší vlek- Albeřice 2 km
Poskytujeme ubytování také ve 100m vzdáleném Penzionu HERTA I

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Východní Krkonoše: chalupa Herta II. je umístěna v krásném Lysečinském údolí, 2km od obce Horní Maršov a 9km od Pece pod Sněžkou a Černou horou. Chalupu najdete vpravo při komunikaci - směr Horní Albeřice. Objekt je celoročně pohodlně dosažitelný. Udržované a osvětlené parkoviště přímo u chalupy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa je zaměřena na pobyty rodin s dětmi a nebo skupiny přátel - BABY FRIENDLY prostředí. Chalupa nabízí max. pohodlí až pro 12 osob. Kompletní vybavenost, samostatné vaření. V bezprostřední blízkosti najdete restauraci s letní terasou – pension Iris. V chalupě jsou 2 apartmány: Modrý apartmán - velmi pohodlný apartmán o rozloze 52m2 pro max. 6 osob. Zelený... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimě upravujeme u chalupy lyž. svah pro malé lyžaře a okruh pro běžkaře. Horská turistika, cykloturistika - Sněžka, Janské Lázně, Pomezní Boudy. Letní rekreace - aguapark Trutnov, krytý bazén Janské Lázně, ZOO Safari Dvůr Králové, Adršpašské skály. Sportovní nabídka - golf Mladé Buky, bowling Velká Úpa, sguash a ricochet Pec pod Sněžkou, jízdárna Svoboda nad... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: manželé Korbelovi
Informace poskytnul: Korbel Stanislav
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz