České hory » Krkonoše » Ubytování » Dolní Lysečiny » Chalupa pro rodiny s dětmi HERTA II

Chalupa pro rodiny s dětmi HERTA II

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dolní Lysečiny
Adresa: 
Horní Maršov, Dolní Lysečiny 24
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Chalupa pro rodiny s dětmi HERTA II chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou

počasí Pěnkavčí vrch počasí Pěnkavčí vrch

Po domluvě

Nabízíme Vám horskou chalupu Herta II v krásném Lysečinském údolí. Chalupa byla postavená v roce 2011 a poskytuje velmi kvalitní ubytování ve dvou samostatných a kompletně vybavených apartmánech, celkem pro max. počet 12 osob.


Poskytujeme ubytování také ve 100m vzdáleném Penzionu HERTA I

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Východní Krkonoše: chalupa Herta II. je umístěna v krásném Lysečinském údolí, 2km od obce Horní Maršov a 9km od Pece pod Sněžkou a Černou horou. Chalupu najdete vpravo při komunikaci - směr Horní Albeřice. Objekt je celoročně pohodlně dosažitelný. Udržované a osvětlené parkoviště přímo u chalupy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa je zaměřena na pobyty rodin s dětmi a nebo skupiny přátel - BABY FRIENDLY prostředí. Chalupa nabízí max. pohodlí až pro 12 osob. Kompletní vybavenost, samostatné vaření. V bezprostřední blízkosti najdete restauraci s letní terasou – pension Iris. V chalupě jsou 2 apartmány: Modrý apartmán - velmi pohodlný apartmán o rozloze 52m2 pro max. 6 osob. Zelený... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimě upravujeme u chalupy lyž. svah pro malé lyžaře a okruh pro běžkaře. Horská turistika, cykloturistika - Sněžka, Janské Lázně, Pomezní Boudy. Letní rekreace - aguapark Trutnov, krytý bazén Janské Lázně, ZOO Safari Dvůr Králové, Adršpašské skály. Sportovní nabídka - golf Mladé Buky, bowling Velká Úpa, sguash a ricochet Pec pod Sněžkou, jízdárna Svoboda nad... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz