PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Dolní Dvůr » Chalupa Dolní Dvůr

Chalupa Dolní Dvůr

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dolní Dvůr
Adresa: 
Dolní Dvůr č.180
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 741 898
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupadolnidvur.cz www.ceskehory.cz/chalupadolnidvur
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Wellness

Sauna

Poloroubená chalupa v obci Dolní dvůr je nově dokončená stavba (r.2020). Je určená pro klidnou dovolenou v srdci Krkonoš. Chalupa disponuje 2 apartmány a 3 pokoji (koupelny + WC + vybavené kuchyňské linky), společenská místnost s barem a wellness (infra sauna pro 4 osoby + vířivka pro 5 osob)

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Wellness

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dolní dvůr se nachází v srdci Krkonoš 8km od města Vrchlabí. Krásné místo pro výlety na kolech, procházky a lyžování v Krkonoších. Chalupa je celoročně dostupná. Parkoviště u chalupy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Poloroubená chalupa - nově dokončená stavba (r.2020). 2 apartmány (koupelna + wc + kuchyňská linka + tv), 3 pokoje (koupelna + wc + kuchyňská linka), společenská místnost (bar + posezení pro 20 osob + kulečník + dětský koutek), wellness (infrasauna 4 osoba, vířivka 5 osob - v ceně ubytování dle rozpisu jednotlivých pokojů).

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Skiareál Dolní Dvůr - 600m, Skiareál Luisino údolí 1,2km, Skiareál Černý důl (Černá hora) - 11km, Skiareál Herlíkovice - 12km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavel Vladyka
Informace poskytnul: Pavel Vladyka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz