PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Annín » Chalupa Annín

Chalupa Annín

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Annín
Adresa: 
Annín, Sušice 342 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-736 231 067
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chalupaannin
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Není možný

Rekreační chalupa se nachází na okraji obce Annín v klidném prostředí Šumavy v těsné blízkosti lesa na okraji národního parku Šumava.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rekreační obec Annín leží na řece Otavě, v krásné krajině Šumavy 8km od Sušice. Rekreační chalupa se nachází na okraji obce Annín v klidném prostředí Šumavy v těsné blízkosti lesa na okraji národního parku Šumava. Annín umožňuje spokojenou dovolenou i pro pěší, bus (0,4km). Po dohodě dopravu zařídím.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Čtyřpokojová zděná chalupa (80m2) pro 8 osob, s oplocenou zahradou, zahradním posezením a ohništěm. Přízemí - předsíň, koupelna se sprchou a umyvadlem, samostatné WC. Společenská místnost se vstupem na terasu s posezením, vybavena gaučem, jídelním koutem, krbem, TV, radio. Kuchyň – plynový sporák s troubou, varná konvice, mikrovlnná trouba, kávovar, lednice a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Rekreační obec Annín leží na řece Otavě, v krásné krajině Šumavy 8km od Sušice. Místo je ideálním výchozím bodem k turistice, cykloturistice, houbaření a vodáckým sportům. Koupaliště (1km) a též koupání v řece Otavě. Tenisové kurty, půjčování raftů a kanoí, lanové centrum, posilovna v Sušici (8km), jízda na koni v Divišově (6km). Rybaření na Otavě (0,3km) nebo na... více >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Marie Kavalová
Informace poskytnul: Pitelková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz