České hory » Krkonoše » Ubytování » Vítkovice » Chalupa 335 Vítkovice v Krkonoších

Chalupa 335 Vítkovice v Krkonoších

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Vítkovice v Krkonoších
Adresa: 
Vítkovice v Krkonoších 335
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Chalupa 335 Vítkovice v Krkonoších chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Vítkovice počasí Vítkovice

počasí Ski areál Janova Hora počasí Ski areál Janova Hora

Wi-Fi

Není možný

Roubená chalupa v centru obce, Obchod s potravinami a Pošta v objektu! 100m od chalupy lyžařský vlek Jizerka s napojením na skiareál Aldrov se sedačkovou lanovkou. Výborné sněhové podmínky po celou zimu. Společenská místnost s možností vlastního vaření k dispozici. Kapacita 16 os., 4x 4lůžkový pokoj


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Centrum obce Vítkovice, bezplatné parkování u objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nově zrekonstruovaná chalupa, společenská místnost s kuchyní, 2x 4lůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC, 2x 4lůžkový pokoj se sdílenou koupelnou a WC. Možnost vlastního vaření, plynový sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice, mrazák, nádobí, WIFI, TV. V objektu obchod s potravinami a Pošta. Dětské a sportovní hřiště u objektu!

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Skvělé sněhové podmínky po celou zimu. Upravované sjezdové a běžecké tratě. Skiareály a sjezdovky s umělým zasněžováním, Aldrov, Benecko, Horní Mísečky. Bežecké tratě v blízkém okolí. Půjčovny lyží a snowboardů, lyžařské školy. V létě mnoho pěších i cyklo tras. Bus na Horní Mísečky 100m od chalupy.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz