České hory » Šumava » Ubytování » Dlouhá Ves u Sušice » Chaloupka na Šumavě

Chaloupka na Šumavě

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dlouhá Ves u Sušice
Adresa: 
Dlouhá Ves u Sušice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 346 019
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chaloupka.unas.cz www.ceskehory.cz/chalupadlouhaves
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Sušice počasí Sušice

Uprostřed lesa, blízko pstruhové řeky Otavy, polosamota, v blízkosti cyklostezka, vhodné pro jednotlivce, rodiny s dětmi, seniory, nedaleko města Sušice.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v katastru obce Dlouhá Ves, poblíž města Sušice chaloupka k pronajmutísměrem na Srní, Kašperské Hory, Železná Ruda v čistém prostředí chráněné krajinné oblasti Luh poblíž značené cyklostezky (331) "Otavská" na hranici Národního parku Šumava.. Sušice 5km, Hartmanice 6km, Klatovy 35km, Plzeň 75km, Praha 130km. Chalupa je na polosamotě zvané "Páteček".

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V chalupě jsou 2 ložnice (2. a 3.lůžka), společenská místnost, kuchyně se základním vybavením a plynovým sporákem. Sprchový kout s teplou vodou (bojler 120l), WC. Chalupa má akumulační elektrické vytápění. V předzahrádce chalupy lze parkovat vozem. V letních měsících je k dispozici zahradní nábytek a venkovní krb. Na chalupě není WI-Fi, televize ani rádio, aby nebyl... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Výhodná poloha chalupy Vám nabízí prožít dovolenou aktivním sportem spojeným s poznáváním krás Šumavy. Nebo si jen tak v čistém prostředí prožijete odpočinkově Vaší dovolenou. V létě je možné koupání Divišovský rybník je 20 minut od chalupybuď přímo v Otavě (vodácky využívaná řeka se pstruhovou vodou), nebo v krytém bazénu či městském koupališti v Sušici. Možnost... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Renata Novotná
Informace poskytnul: Renata Novotná
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz