PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalet Hájenka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Špindlerův Mlýn
Adresa: 
Přední Labská 99, 54351 Špindlerův Mlýn
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Chalet Hájenka chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1165 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Špindlerův Mlýn

počasí Moravská bouda

Wi-Fi

Parkování

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Sauna

U lyžařských vleků

Chalet Hájenka plní přání náročných hostů. Je dokonalým snoubením luxusu a české tradice. Hájenka nabízí ubytování skupinám do 20 osob v 6 stylových pokojích v rustikálním stylu. Její kapacita je zárukou klidného místa pro relax i zábavu.

Chalet Hájenka Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
20 Lůžek, Vlastní kuchyně, 6x Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj, Balkón/terasa
Ložnice 1:
3x Dvoulůžko
Ložnice 2:
2x Dvoulůžko
Ložnice 3:
2x Dvoulůžko
Ložnice 4:
1x Dvoulůžko
Ložnice 5:
1x Dvoulůžko
Ložnice 6:
1x Dvoulůžko
Detailní popis »
Herna
Sauna je za poplatek
Typ jednotky: Sauna
Lyžárna/kolárna
Krb
Televize
Bar
Sporák/vařič
Trouba
Mikrovlnná trouba
Lednice
Mrazák
Varná konvice
Kávovar
Topinkovač
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Venkovní gril
Venkovní terasa
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Povlečení
Ručníky
Parkování
Nekuřácký objekt
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (600m)
U běžkařských tratí (5m)
U cyklostezky (5m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Na vrcholku Svatého Petra v jímavých krkonošských kulisách stojí nikým nerušena, roubenka jako malovaná. V letních měsících lze využít venkovního parkování přímo u Hájenky. V ostatních měsících je z důvodu nesjízdného terénu zajištěno hlídané venkovní parkování u spodní stanice. Doprava je ale nejvýhodnější ze Strážného, což je k chalupě 6km. Dopravu věcí i lidí lze zajistit za poplatek.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalet Hájenku lze pronajmout výhradně jako celek, čímž se stává ideální pro skupiny přátel či pracovní kolektivy. Hájenka nabízí ubytování v 6 stylových pokojích v rustikálním stylu. Její kapacita dvaceti míst je zárukou klidného místa pro relax i zábavu. Díky vhodně situovaným ložnicím dopřeje soukromí rodinám s dětmi a stejně tak skupinkám přátel či... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Hájenka nabízí víc než stylové ubytování. Je to uklidňující pohled na malebnou krkonošskou přírodu, jež láká k procházkám, cykloturistice a pochopitelně též k lyžování. Je to neopakovatelná atmosféra staročeského rázu i nekonečná relaxace v nejmodernějším wellness. Naše Hájenka leží v nadmořské výšce 1165 m, v ideální poloze pro běžkové lyžování. Pětisetmetrová... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz