PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalet Hájenka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Na vrcholku Svatého Petra v jímavých krkonošských kulisách stojí nikým nerušena, roubenka jako malovaná. V letních měsících lze využít venkovního parkování přímo u Hájenky. V ostatních měsících je z důvodu nesjízdného terénu zajištěno hlídané venkovní parkování u spodní stanice. Doprava je ale nejvýhodnější ze Strážného, což je k chalupě 6km. Dopravu věcí i lidí lze zajistit za poplatek.
Vybavení a služby
Chalet Hájenku lze pronajmout výhradně jako celek, čímž se stává ideální pro skupiny přátel či pracovní kolektivy. Hájenka nabízí ubytování v 6 stylových pokojích v rustikálním stylu. Její kapacita dvaceti míst je zárukou klidného místa pro relax i zábavu. Díky vhodně situovaným ložnicím dopřeje soukromí rodinám s dětmi a stejně tak skupinkám přátel či párům. Chalet Hájenka plní přání náročných hostů. Je dokonalým snoubením luxusu a české tradice. Veškeré pokoje disponují vlastním sociálním zařízením a koupelnou s vysoušečem vlasů. 1x mezonet se 6 lůžky, 1x mezonet se 4 lůžky, 1x pokoj se 4 lůžky, 3x pokoj pro dva. Posnídat, povečeřet nebo si jen tak posedět s přáteli a rodinou u krbu a vychutnat si dobré víno, drink něčeho ostřejšího, hezký film anebo jenom neopakovatelnou atmosféru příjemného horalského večera u krbu. To všechno můžete v Hájence prožít. Ve společenské místnosti si jistě každý najde místo, kde mu bude nejpříjemněji, ať už to bude v čele stolu, před velkoplošnou obrazovkou nebo v pohodlné sedačce u tradiční kachličkové pece. Na Hájence se bude líbit i nejmenším hostům. Čas před spaním nebo dlouhou chvíli před večeři mohou nerušeně strávit v bezpečné dětské herně. K dispozici jim bude televize s xboxem, zábavné i naučné hry. Hájenka je místem nekonečné relaxace. Plně k dispozici vám bude relaxační zóna s moderní finskou saunou, která poskytuje nádherný výhled do malebného krkonošského údolí. Sauně přiléhá relaxační místnost se sprchovým koutem a s přímým vstupem ven, kde v zimních měsících skočit po sauně přímo do sněhu.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hájenka nabízí víc než stylové ubytování. Je to uklidňující pohled na malebnou krkonošskou přírodu, jež láká k procházkám, cykloturistice a pochopitelně též k lyžování. Je to neopakovatelná atmosféra staročeského rázu i nekonečná relaxace v nejmodernějším wellness. Naše Hájenka leží v nadmořské výšce 1165 m, v ideální poloze pro běžkové lyžování. Pětisetmetrová vzdálenost od horní stanice lanové dráhy Svatý Petr zajišťuje Hájence na jedné straně komfortní spojení do centra Špindlerova mlýna a ke Skiareálu, na té druhé je dostatečnou distancí pro nikým nerušený pobyt na samotě mezi kopci Krkonoš.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz