Ubytování Jiří Lutovský

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ubytování na 2 a více nocí
250,- Kč/lůžko a noc
150,- Kč/přistýlka a noc
300,- Kč za obsazení pokoje pouze jednou osobou

Ubytování na 1 noc
300,- Kč za lůžko a noc
150,- Kč za přistýlku a noc
Letní sezona - ceny
Ubytování na 2 a více nocí
250,- Kč/lůžko a noc
150,- Kč/přistýlka a noc
300,- Kč za obsazení pokoje pouze jednou osobou

Ubytování na 1 noc
300,- Kč za lůžko a noc
150,- Kč za přistýlku a noc
Další informace:
Ceny za osobu jsou uvedeny bez poplatků obci.
poplatek obci Celkem 20,- Kč za osobu starší 18 let a noc
Poplatek za psa a den 50,- Kč
Garážování motorek 50,- Kč za motorku a den

Dítě do 3 let bez nároku na lůžkoviny je ubytováno zdarmaPoplatku obci nepodléhají a)osoby nevidomé, bezmocné a osoby s těžkým zdravotním postižením, kterým byl přiznán III.stupeň mimořádných výhod podle zvláštního právního předpisu [1a] a jejich průvodci, b) osoby mladší 18 let nebo osoby, na které náležejí přídavky na děti (výchovné)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz