Penzion u Marešů

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Pokoje se soc.zařízením - sprcha a WC: 520 kc - se snidani na osobu. Pokoj se sprchou toaleta zvlast, ale patri k pokoji cena na osobu se snidani 485 kc-jeden ctyrluzkovy pokoj a jeden dvojluzkovy pokoj. Dale dva pokoje vhodne pro rodiny s detma-jeden dvojluzkovy a jeden ctyrluzkovy pokoj a maji spolecne soc.zarizeni, cena na osobu je 455 kc se snidaní. Sleva na delsi pobyt po dohode v zimni sezone.
Letní sezona - ceny
Pokoj se sociálním zařízením - sprcha a WC: 520 kc se snídaní na osobu

Pokoj se sprchovým koutem, WC pouze pro pokoj na chodbě: 485 Kč se snídaní na osobu
Jedná se o jeden čtyrlůžkový pokoj a jeden dvojlůžkový pokoj.

Dále máme k dispozici jeden trojlůžkový pokoj a jeden dvojlůžkový pokoj se společnou koupelnou. Pokoje jsou vhodné pro rodiny s dětma. Cena na osobu se snídaní je 455 Kč. Delsi pobyty sleva po dohode
Období mimo sezónu - ceny
Ubytovani u nas v penzionu je celorocni, restaurace otevrena v zimnich mesicich o vikendech.
Slevy:
Pobyty delsi jak 6 dni sleva po dohode

Děti do 3 let zdarma - postýlka bez povlečení zdarma
Děti od 4 let do 10 let 1/2 snídaně cena 300 Kč
Poplatek za psa na den 30 Kč
Další informace:
Parkoviště máme v zahradě uzamykatelné, je možnost uskladnění kol. Dále je možnost táboráku a grilování. WI-FI připojení zdarma. Televize v restauraci.

Potvrzení objednávky tel. 412554093
V případě delšího pobytu či většího počtu lidí záloha 30% ceny. Děkuji za pochopení
Stravování
Pořádáme i firemní akce, svatby apod. Česká kuchyně. Točíme Plzeňský Prazdroj, Gambrinus a Kofolu. WiFi zadarmo.Ubytovani je celorocni,restaurace o vikendech otevrena i v zimnich mesicich. Sleva na delsi pobyty po dohode
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz