TOPlist

Penzion Rebelka

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
6.1.-30.4.2020
Pokoje I. poschodí: 480 Kč/osoba/den, děti 3-10 let: 350 Kč
Pokoje II. poschodí: 380 Kč/osoba/den, děti 3-10 let: 250 Kč

Silvestrovský týden 25.12.2019 - 5.1.2020
Pokoje I. poschodí: 550 Kč/osoba/den, děti 3-10 let: 390 Kč
Pokoje II. poschodí: 420 Kč/osoba/den, děti 3-10 let: 290 Kč

Děti do 2 let zdarma
Letní sezona - ceny
1.5.-23.12.2019
Pokoje I. poschodí: 380 Kč/osoba/den, děti 3-10 let: 330 Kč
Pokoje II. poschodí: 280 Kč/osoba/den, děti 3-10 let: 230 Kč

Děti do 2 let zdarma
Slevy:
Při ubytování v našem pensionu můžete uplatnit slevy na:
Skiareál Větrov
Skiareál Šachty
Snowtubing Větrov
Pujčovna čtyřkolek a sněžných skútrů
Další informace:
Ceny pro lyžařské výcviky, školy v přírodě, větší skupiny nebo firemní akce na dotaz na čísle 724 299 375
Stravování
Stravování je nabízeno po domluvě formou snídaně- švedský stůl, polopenze nebo plné penze, popřípadě i svačinek včetně pitného režimu. Jídla připravujeme v nejmodernějším konvektomatu firmy Rational, který umožňuje vařit zdravě, téměř bez tuků, ztráty minerálních látek a vitamínů. Novinkou pro letošní rok je možnost pobytu s dietním stravováním tzv. krabičková dieta Dieta pro Tebe. O ty, kteří neholdují dietnímu stravování, je připravena výborná česká kuchyně. Po dohodě jsme schopni zajistit ruzné akce - oslavy, firemní akce, večírky, apod.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz