Pension U Mauritzů

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
1.února - 30.června
Ubytování s polopenzí: 720,- Kč/osoba/noc na jednotlivých pokojích se soc.zázemím nebo 480,-Kč/os v apartmánech se dvěma až třemi pokoji, obývacím pokojem, kuchyňkou, soc. zázemím a wifi připojením.

Doporučujeme lyžování v blízkém středisku České Žleby (skizleby.cz) nebo ve skiareálu Mitterdorf či Hochficht s kvalitními službami za velmi přijatelné ceny. Pro lyžaře připravujeme vydatnou brzkou snídani, po příjezdu odpolední svačinu a poté večeři. Možnost návštěvy bazénu. Šumava je vzhledem ke svým klimatickým podmínkám ideální pro zimní turistiku, zejména pro běžecké lyžování (www.bilastopa.cz ). V okolí jsou upravované a udržované běžecké trasy, které jsou propojené s Německem a Rakouskem, celkem 145km, napojení je přímo u penzionu.
Můžete si u nás zapůjčit zimní vybavení (půjčovna sjezdových a běžeckých lyží, sjezdových lyžařských bot, sáněk).
Letní sezona - ceny
1.července - 15.října
Ubytování bez stravy: 480,- Kč/osoba/noc na jednotlivých pokojích se soc.zázemím nebo v apartmánech se dvěma až třemi pokoji, obývacím pokojem, kuchyňkou a soc. zázemím
Ubytování s výběrovou polopenzí: 780,- Kč/osoba/noc na jednotlivých pokojích se soc.zázemím.
Skupiny nad 8 lidí mají slevu na ubytování, cena je na dohodě s majitelkou.
Je možné uspořádat celodenní výlety na Boubín, Plešné jezero, Schwanzenberský kanál, Český Krumlov, Korunami stromů, Lipno za minimální jízdné místním vláčkem.a minimální vzdálenosti, jde i za polovinu dne, nebo pěšky. Dále jsou tu asfaltové stezky bez aut, je to 1. zona Nár.parku, takže nejsou děti ohrožené. Máme 2 velké venkovní terasy s grilem.
Období mimo sezónu - ceny
Ubytování se stravou: 680,- Kč/osoba/noc na jednotlivých pokojích se soc.zázemím nebo 480,-Kč/os v apartmánech se dvěma až třemi pokoji, obývacím pokojem, TV, kuchyňkou a soc. zázemím.
Slevy:
Dítě 0-3 roky: 65,- Kč/den (bez nároku na lůžko a stravu; poplatek za likvidaci plen)
Dítě 3-10 let: 300 - 420,-Kč/os
Další informace:
Svátky (Velikonoce, 1.týden v červenci, Vánoční svátky 20.12-2.1.)
Ubytování se snídaní: 680,- Kč, ubytování s výběrovou polopenzí: 780,- Kč
+ 800,-Kč příplatek za Silvestrovské menu

Na místě se platí: rekreační poplatek obci (21,- Kč/den),
Poplatek za psa: 30-60,- Kč/den, poplatek za koně: 350,- Kč/den
Parkovné včetně pojištění: 65,- Kč/den

Sruby - děti 65,- Kč, dospělý 75,- Kč
Školní pobyty - děti: 220-280,- Kč, na 15 dětí jeden dospělý zdarma
Skupinky (20-25 lidí) - děti: 280,- Kč, dospělí: 280-450,- Kč

Karavan 200,- Kč/1 den
Stravování
Jídlo je možné zakoupit až na místě v penzionu

Snídaně: 100,- Kč/den
Polopenze: 200,- Kč/den
Plná penze: 300,- Kč/den
Grilování: 120,- Kč/den
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz