Roubenka Stříbrnice s bazénem

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
SILVESTR ... 45.000,- Kč !

L E D E N

první týden... 15.000,- Kč objekt/týden
druhý týden... 17.000,- Kč objekt/týden
třetí týden... 20.000,- Kč objekt/týden

Ú N O R ....... 24.000,- Kč objekt/týden (Jarní prázdniny)

B Ř E Z E N do 18.3.... 22.000,- Kč objekt/týden
Letní sezona - ceny
Červenec, srpen ... 26.000,- Kč objekt/týden

Červen..............20.000,- Kč objekt/týden

Září................17.000,- Kč objekt/týden
Období mimo sezónu - ceny
Mimo sezónu.......15.000,- Kč objekt/týden

Víkendové pobyty...7.000,- Kč/objekt 2 noci, každá další noc 2.000,- Kč.

VÁNOCE ........20.000,- Kč objekt/týden

VELIKONOCE ....12.000,- Kč objekt/3noci
Další informace:
Na místě se vybírá vratná kauce ve výši 3.000,- Kč. Slouží k úhradě skutečné spotřeby el.energie a rekr.poplatky OÚ 20,- Kč/dospělá osoba/noc. Děti do 18-ti let rekr. poplatek neplatí. Po vyúčtování v den odjezdu se zbytek kauce vrací. Roubenka je vytápěna kachlovými kamny, dřevo je již v ceně. Neposkytujeme povlečení na postele. Cena je již konečná !
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz