Kyjovská terasa

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ubytování na 1 noc: dle pokoje od 425 Kč - 495 Kč/lůžko/noc
Letní sezona - ceny
Ubytování na 1 noc: dle pokoje od 425 Kč - 495 Kč/lůžko/noc
ubytováváme děti od 10 let)
Období mimo sezónu - ceny
Ubytování na 1 noc: dle pokoje od 425 Kč - 495 Kč/lůžko/noc
Slevy:
Ubytování na 2-6 nocí (mimo sezonu a státních svátků sleva 5%
Ubytování na 7 a více nocí (mimo sezonu a státních svátků sleva 10%)
Další informace:
Přistýlka (dětská postýlka): 250 Kč/noc
Jednolúžkový pokoj 750 Kč/noc

Cena obsahuje: parkoviště, úschovna jízdních kol, wifi připojení k internetu, povlečení a ručníky na pokoji, průběžný úklid na vyžádání.

Poplatek za psa: 99,- Kč/den
Stravování
Snídaně: 115,- Kč, dítě 3-10 let: 90,- Kč
Polopenze: 230,- Kč, dítě 3-10 let: 175,- Kč
Minutkové jídla dle jídelního lístku
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz