Hotel Albert

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
v zimní sezoně cena lůžka pokoj 450 Kč a apartmen 490 Kč
Silvestr 2018/19
26.12.2018 - 2.1.2019
Ubytování s polopenzí a bohatým silvestrovským menu polopenze je snídaně švédský stůl a večeře polévka a výběr ze dvou jídel.
Silvestrovské menu: studený předkrm, teplý předkrm, polévka, výběr z 5 hl.jídel(biftek, zvěřina, panenka, steak, kuře), zákusek, káva, sekt a k tomu tanec: hraje DJ na Vaše přání disco hudbu.
To vše za cenu 5990 Kč na osobu za týden
Letní sezona - ceny
Nabízíme od dubna do června ubytování a stravování pro školy v přírodě, školení, soustředění za velmi příznivé ceny. info na tel. 607903020
Slevy:
Děti do 3 let zdarma
Skupinové slevy
Další informace:
Ceny jsou smluvní

Možnost po dohodě domácí zvíře: 200,- Kč/den

Ceník služeb:
Sauna (kapacita 15 lidí): 1200,- Kč/h
Vířivá vana: 50,- Kč/30min
Kulečník: 20,- Kč/osoba/h
Šipky: 20,- Kč/osoba/h
Stolní tenis: 20,- Kč/osoba/h
Stolní fotbal: 20,- Kč/osoba/h

Možnost platby kartou
Stravování
Plná penze - dospělý: 350,- Kč, dítě do 12 let: 320,- Kč
Polopenze - dospělý: 250,- Kč, dítě do 12 let: 220,- Kč
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz