TOPlist

Chata u Pána

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
350,- Kč/osoba/den

Cena za víkend 3 600,- Kč/chata

Silvestr: 21 000,- Kč
Pobyt možný v termínu 26.12.2019 - 02.01.2020 (7 nocí) nebo dle dohody.

Vánoce: 14 000,- Kč
Pobyt možný v termínu 18.12.2019 - 25.12.2019 (7 nocí) nebo dle dohody.

Velikonoce: 9 600,- Kč
Pobyt možný v termínu 09.04.2020 - 13.04.2020 (4 noci) nebo dle dohody.
Letní sezona - ceny
350,- Kč/osoba/den

Cena za víkend 3 600,- Kč/chata
Období mimo sezónu - ceny
350,- Kč/osoba/den

Cena za víkend 3 600,- Kč/chata
Další informace:
Minimální cena 1400,- Kč za chatu/noc, jarní a letní prázdniny 1 800,- Kč za chatu/noc.
Upřednostňuji týdenní pobyty.

Platba převodem na účet, platí se celá částka pobytu. Po uhrazení Vám bude termín závazně rezervován. Vratná kauce ve výši 3000,- Kč se platí při příjezdu.

Cena zahrnuje veškeré energie, spotřebu dřeva pro topení v krbu a spotřebu vody. V ceně není zahrnut rekreační poplatek obci. V případě, že host nebude moci z různých důvodů pobyt vyčerpat, bude mu ze zaplacené částky, která mu bude vrácena na účet, odečteno 10%. Úhradou platby dáváte souhlas s ubytovacím řádem a veškerými podmínkami ubytování včetně storno poplatků.

Ložní prádlo neposkytuji.
Zákaz kouření uvnitř objektu.
Závěrečný úklid si provádějí ubytovaní.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz