TOPlist

Chalupa Terynka

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
04.01.2020 - 01.02.2020 ... 6 900,- Kč objekt / týden
01.02.2020 - 14.03.2020 ... 7 900,- Kč objekt / týden

Vánoce, Silvestr: (22.12.2019 - 04.01.2020)
11 900,- Kč objekt / týden
Letní sezona - ceny
27.06.2020 - 29.08.2020 ... 6 900,- Kč objekt / týden
Období mimo sezónu - ceny
5 900,- Kč objekt / týden
Další informace:
Ceny jsou smluvní!

Přednostně obsazujeme chalupu týdenními turnusy (So-So), ale mimo sezónu či na poslední chvíli je možno domluvit pobyt i kratší, delší, či pouze víkend.

Ceny zahrnují: připojení k WiFi, dřevo do kotle a krbu, spotřebu vody, ložní prádlo (povlečení), utěrky, tablety do myčky, prostředek na ruční mytí nádobí, parkování, uskladnění kol a lyží, rekreační poplatek
Ceny nezahrnují: spotřebovanou el. energii (dle ceníku ČEZ - VT = 5 Kč/kWh, NT = 2 Kč/kWh)

Úhrada pobytu: Při závazné rezervaci požadujeme zálohu ve výši 2 000,- Kč (viz. "Pokyny pro klienty"). Zbytek úhrady za ubytování můžete zaplatit buď při příjezdu na místě v hotovosti a nebo předem na účet, tak, aby byla připsána nejpozději v den vašeho příjezdu.
Stravování
Stravování vlastní - v objektu je vybavená kuchyně
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz