Roubená chalupa

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Cena je stanovena za celou chalupu bez ohledu na počet ubytovaných do počtu 7 osob včetně i malých dětí. Cena nezahrnuje spotřebovanou elektrickou energii a v případě topení v kachlových kamnech paušální poplatek za palivové dřevo. V zimní sezóně jsou možné pouze týdenní pobyty.

Vánoční týden(Vánoce)5.500Kč/chalupu/pobyt
Silvestr- Silvestrovský týden 16.000Kč/chalupu/pobyt....kratší pobyt než týden je možný, ale nemá vliv na cenu pronájmu.
(osoba navíc Vánoce 500Kč, Silvestr - 1.000Kč)

leden.....3.900,- Kč/týden/chalupu + el.energie (osoba navíc včetně i malých dětí 500Kč)
únor - polovina března..... 5.900,- Kč/týden/chalupu el.energie(osoba navíc včetně i malých dětí 600Kč)
Velikonoce... 5.300,- Kč/chalupu/pobyt
Letní sezona - ceny
Cena je stanovena za celou chalupu bez ohledu na počet ubytovaných do počtu 7 osob včetně i malých dětí. Cena nezahrnuje spotřebovanou elektrickou energii, tarif D45d a v případě topení v kachlových paušální poplatek za palivové dřevo. V letní sezóně jsou možné pouze týdenní pobyty.
Prázdniny ... Červenec až polovina srpna 10.500Kč/chalupu/týden. Zbytek prázdnin 9.500,- Kč/chalupu/týden.

Osoby nad počet 7 a to i VČETNĚ malých dětí + 800,- Kč/osobu/týden
Období mimo sezónu - ceny
polovina března - konec května. ... 2.900,- Kč/chalupu/týden
červen...... 3.900,- Kč/chalupu/týden
září.... 3.900,- Kč/chalupu/týden
podzimní prázdniny 3.900Kč/chalupu/pobyt
říjen - prosinec (vyjma Vánoc a Silvestra). ... 2.900,- Kč za celou chalupu na týden
osoba navíc + 400Kč/pobyt

Víkendové pobyty pátek - neděle: 2.300,- Kč.
Jiné počty dnů jsou možné po dohodě.
Osoba navíc + 300,- Kč.
V ceně není zahrnuta spotřeba elektrické energie a případný poplatek za palivové dřevo do kachlových kamen - 300Kč/víkend, 700Kč/týden. Paušální poplatek za palivové dřevo platit nemusíte, pokud v kamnech nebudete topit. Na druhou stranu je technicky umožněno, abyste začali v kamnech topit bez nutnosti příjezdu majitele. Poplatek za dřevo bude vybrán na konci pobytu.
V měsících červen až září jsou možné pouze týdenní pobyty.
Další informace:
V ceně není zahrnuta spotřeba elektrické energie dle platného tarifu D45d a rekreační poplatek za dospělou osobu 6Kč/den, případný poplatek za palivové dřevo. Jedná se o pronájem objektu.....ručníky, mýdlo, saponáty, toaletní papír..

Předání objektu do 10.00hod. v den odjezdu. Neplatí pro víkendové pobyty.
Pobyt se psem - poplatek 60Kč/psa/den. Ostatní drobná domácí zvířata 20Kč/den.
Parkování aut nad kapacitu zpevněné parkovací plochy (kapacita 2 auta) 200Kč/auto.
Stravování
Bez stravování.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz