Roubená chalupa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Mříčná se nachází 4km od města Jilemnice směrem na Semily. Je to malá, klidná obec se spoustou chalup , které mají především rekreační využití. Naše chalupa se nachází v klidné části obce mimo hlavní komunikaci a je celoročně přístupná autem po štěrkové cestě. K chalupě náleží udržovaná zahrada cca 800m2 ohraničená živým plotem, který poskytuje dostatek soukromí. Nedaleko od chalupy je hezké koupaliště s udržovaným okolím a občerstvením. Zastávka autobusu cca 1km, vlak 5km. Vzhledem k poloze u Jilemnice jsou dobře dostupná všechna Krkonošská střediska. Český ráj je vzdálen 20minut jízdy autem. Hosté oceňují: Klidné místo bez provozu, velkou zahradu, romantické ubytování. Obecní koupaliště s hezkým udržovaným okolím a občerstvením. Velmi dobrou dostupnost Krkonoš i Českého ráje. Ranč kousek za chalupou, kam se děti chodí dívat na zvířata, možnost jízdy na koni. V zimě velmi dobrý poměr ceny v porovnání s nedalekými Krkonošskými středisky i s přihlédnutím k dojezdové vzdálenosti (nejbližší sjezdovka 5km). Velmi výhodné ceny pronájmu v mimosezóně a korektní ceny o prázdninách a jarních prázdninách. Parkování pro maximálně 2 auta na vlastním pozemku u chalupy. Další auta jsou již nucena parkovat na trávníku, za což vybíráme 200Kč/auto.
Vybavení a služby
V naší chalupě nenajdete satelit, vířivku, saunu ani vnitřní bazén. Najdete zde atmosféru Krkonošských roubenek a klid venkova. Vybavení chalupy - vstupní chodba, obývací pokoj s kachlovými kamny a TV. Samostatná vybavená kuchyň, elektrický sporák se sklokeramickou deskou, varná konvice, mikrovlnka, lednice s menším mrazáčkem, nádobí. Dále je v přízemí prostorná jídelna, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchovým koutem, WC. 2 ložnice v podkroví (2+3 lůžka s možností 1 přistýlky. Vytápění: Obytná místnost kachlovými kamny, kterými vytopíte i dvě ložnice v podkroví, dále jsou v každé místnosti el. přímotopy. Na udržované zahradě je k dispozici zahradní nábytek, ohniště, zahradní krb pro grilování s posezením, pro děti houpačky, pískoviště. Od června do konce sprna nadzemní bazén. Zahrada je udržovaná, ohraničená živým plotem. Parkování na zpevněné ploše na zahradě chalupy pro maximálně 2 auta, uložení jízdních kol nebo lyží v uzamykatelné garáži.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Okolí je v létě vhodné pro nenáročnou turistiku, cyklistiku, odpočinek, houbaření a jako základna pro výlety do Krkonoš nebo Českého ráje. Nad obcí se tyčí kopec Strážník, kde stojí za shlédnutí málo známé kamenné stěny a suťová pole. Je to také světově ojedinělé naleziště nerostu hvězdovec. V obci je i malý obchod. Velké koupaliště je v sousední obci Košťálov - fotografie na www.kostalov.cz. V zimě jsou v blízkosti chalupy upravené běžecké stopy, které jsou součastí mnoha km upravených běžeckých tratí sportovní školy v Jilemnici. Vzhledem k poloze u Jilemnice jsou dobře dostupná i všechna známá zimní horská střediska.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz