Chalupa Na peci

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
(03.01. - 31.03.)
Týdenní pobyt (sobota-sobota): 19.450 Kč
Letní sezona - ceny
(01.06. - 15.09.)
Týdenní pobyt (sobota-sobota): 19.450 Kč

Letní TOP sezona:
(2.7. - 26.8.)
Týdenní pobyt (sobota-sobota): 27.650 Kč
Období mimo sezónu - ceny
(01.04. - 31.05., 16.9. - 19.12.)
Týdenní pobyt (sobota - sobota): 16.450 Kč
Víkendové pobyty (pátek - neděle): 7.900 Kč
Prodloužený víkend (čtvrtek - neděle): 10.350 Kč
Slevy:
V zimě zajišťujeme výhodné skipasy na Hochficht (pobytové balíčky). Pobyty mimo sezónu o délce 14 dní a více sleva 5%. V případě zájmu možnost fakturace na zaměstnavatele/firmu.
Další informace:
V ceně zahrnuta spotřeba vody, lůžkoviny a ručníky, internet (wifi), toaletní potřeby, tablety do myčky, využívání grilu/venkovního ohniště a parkování před objektem.

V ceně není zahrnuta spotřeby el. energie (50 kWh zdarma, dále dle spotřeby), spotřeba dřeva (60 Kč/balík briket), ubytovací poplatky a příp. poplatek za domácí mazlíčky. Domácí mazlíčci po dohodě.

Minimální délka pobytu je v mimo sezoně 2 noci, v hlavní sezóně 5 nocí.

Vratná kauce se skládá při příjezdu a činí 5.000 Kč. V případě bez škodného pobytu je započtena.

Závazná rezervace je provedena po zaplacení rezervační zálohy ve výši 50% celkové ceny. Doplatek po konci rekreace před odjezdem.
Stravování
Vaření v nové a plně vybavené kuchyni - myčka, mikrovlnka, dotyková varná deska, trouba s grilem, varná konvice, espresso, digestoř a další rarita - kachlový sporák, ve kterém upečete nezapomenutelné kynuté buchty.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz