Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
01.10. - 30.04.
Ceny jsou stanoveny ve 3 alternativách a to dle počtu platících ubytovaných osob pro ubytování buď jen 2 osob v obýváku nebo ložnici, nebo až 4 osob v jedné ložnici, nebo až 8 osob ve dvou ložnicích diferencovaně dle počtu a ve prospěch klientů (čím více tím levněji) v Kč/osobu/noc takto:
a) při požadovaných lůžkovinách (polštář, peřina nebo deka) s povlečením od ubytovatele:
- při 2 osobách 250 Kč/os./noc,
- při 3 až 4 osobách 220 Kč/os./noc,
- při 5 až 8 osobách 190 Kč/os./noc
b) bez lůžkovin a povlečení (klienti si je vč. prostěradel dovezou vlastní):
- při 2 osobách 210 Kč/os./noc,
- při 3 až 4 osobách 180 Kč/os./noc,
- při 5 až 8 osobách 150 Kč/os./noc
Letní sezona - ceny
01.05. - 31.09.
Ceny jsou stanoveny ve 3 alternativách, shodně jak u zimní sezony takto:
a) při požadovaných lůžkovinách od ubytovatele:
- při 2 osobách 220 Kč/os./noc,
- při 3 až 4 osobách 190 Kč/os./noc,
- při 5 až 8 osobách 160 Kč/os./noc
b) s lůžkovinami, povlečením a prostěradly klienta:
- při 2 osobách 180 Kč/os./noc,
- při 3 až 4 osobách 150 Kč/os./noc,
- při 5 až 8 osobách 130 Kč/os./noc
Slevy:
Při ubytování na více než 7 nocí, cena = ceně za 7 nocí + cena za příslušný počet nocí navíc, snížená o 15%. V období "last minute" - t.j. objednávka ubytování v období do 7 dnů před nástupem na ubytování, je cena snížená o 10 %. Při opakovaném ubytování poskytujeme slevu 5 % za věrnost. Jednotlivé slevy se nesčítají a uplatňuje se ta nejvýhodnější. Vyhlášení dalších slev je pravděpodobné.
Ubytování dítěte ve věku do 3 let zdarma.
Další informace:
Cena přistýlky (v obývaku - pro 9. až 10. ubytovaného) bez lůžkovin je 120 Kč a s lůžkovinami 160 Kč/osobu a noc. V období Vánoc, Silvestra a Velikonoc k ceně je přirážka 50%. Za případné způsobené škody a za spotřebu el. proudu požadujeme úhradu (dle elektroměru a aktuální sazby). Mimo výše uvedené ceny je každý dospělý ubytovaný do 70-ti let věku povinen zaplatit ve smyslu vyhlášky č. 9/2005 obce Mosty u Jablunkova v její prospěch rekreační poplatek ve výši 5,- Kč/osobu a noc (ostatní viz vyhláška k disposici u ubytovatele).

Požadovaná reservace ubytování bude podmíněna zálohou ve výši až 2000 Kč. Při zrušení objednávky v období nad 30 dnů od počátku ubytování se záloha vrací snížená o náklady s tím spojené. V období do 30 dnů se vrací jen za předpokladu náhradního obsazení chalupy na komerčním základě.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz