Bouda Danielka - penzion na sjezdovce

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Zima: leden
Osoba na noc s polopenzí: 600 Kč
Děti do 12-ti let s polopenzí: 470 Kč
Děti do 3 let 100 Kč

Zima: únor, březen
Osoba na noc s polopenzí 660 Kč
Děti do 12-ti let s polopenzí 520 Kč
Děti do 3 let 100 Kč


Silvestrovský týden
Cena za ubytování (os. na noc s polop.): 800 Kč
Děti do 10ti let s polop.: 600 Kč
V ceně je zahrnuto silvestrovké menu.

V ceně jsou zahrnuty rekreační poplatky a DPH.
Letní sezona - ceny
V létě pronajímáme celý objekt s vlastním vařením.

Aktuální ceník najdete na www.boudadanielka.cz
Další informace:
Náš penzion bouda Danielka se nachází ve Velké Úpě, na loukách, které se v zimě mění na sjezdovky. Danielka je přímo u lesa, přes louku teče potok a houby a borůvky rostou přímo za chalupou. Před Danielku na léto stavíme velkou trampolínu.
Kousek od Sněžky máte možnost zapomenout na život v údolí a užít si dosyta Danielčiných darů: výlety s dětmi, kolo, grilování, trampolínu, infrasaunu...
V létě pohodlně dojedete autem až k penzionu (5 parkovacích míst).

V zimním období nabízíme ubytování s polopenzí. Naše poloha je ideální pro pohodlné sjezdování přímo z terasy Danielky :)
Hosté se k nám dojedou na lyžích rovnou ze sjezdovky.
Pásovými vozidly Vám odvezeme veškerá zavazadla na Danielku.
Vývoz a svoz zavazadel je pro týdenní pobyty ZDARMA .

Aktuální informace najdete na www.boudadanielka.cz
Stravování
V zimě pro naše hosty vaříme domácí kuchyni, krkonošské speciality, pečená vepřová kolena a pikantní vepřová žebra, vynikající polévky, omáčky, ovocné knedlíky a sladké perníky.

V létě je restaurace zavřena a její prostory jsou plně k dispozici ubytovaným. Pro ubytované máme k dispozici venkovní gril.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz