Bouda Danielka - penzion na sjezdovce - Poloha, Služby, Okolí

Bouda Danielka - penzion na sjezdovce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Klasická roubená Krkonošská bouda, která se nachází v národním parku 930 m n.m. ve Velké Úpě - Peci pod Sněžkou přímo na sjezdovce "Portášky". Protože bouda Danielka leží přímo na sjezdovce Portášky není možný v zimním období příjezd autem až k objektu. V letním období není problém přijet až k penzionu (5 park. míst, povoleka k vjezdu).
Vybavení a služby
V létě nabízíme k pronájmu celý objekt s vlastním vařením!!! V zimě pronajímáme pokoje s polopenzí. Danielka má pokoje s vlastním sociálním zařízením. Po celém objektu je zajištěno připojení k internetu (WIFI FREE ZONE). V přízemí je restaurace a dětský koutek. Dále nabízíme stolní hry, stolní fotbal, šipky a infrasaunu. Pro vášnivé cyklisty půjčujeme v zimě fatbiky.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
ZIMA: Na sjezdovce je sedačková lanovka 1,5 km dlouhá a vleky dlouhé 900m a 530m. Vsechny sjezdovky jsou uměle zasněžované. Samozřejmě nechybí ani dětské vleky a další menší vleky v okolí (Sagasserovy boudy, Pěnkavčí vrch). V LÉTĚ je Danielka ideálním místem pro turistiku a cykloturistiku s různou náročností tras, kdy je možné používat lanovky a cyklobusy (více se dozvíte na našich internetových stránkách www.boudadanielka.cz). Čekají Vás tu hromady borůvek a hub. Kousek od Sněžky zapomenete na ruch v údolí.
TOPlist