PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Pec pod Sněžkou » Horská bouda Svornost

Horská bouda Svornost

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Na zahrádkách 35, 542 21 Pec pod Sněžkou
Web adresa:
www.ceskehory.cz/boudasvornost
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 45 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1100 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou

Wi-Fi

Je možný

Levné ubytování v Peci pod Sněžkou. Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Umístění přímo na sjezdovce a na Krkonošské magistrále.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Bouda Svornost se nachází v Peci pod Sněžkou, u konečné stanice sedačkové lanovky Zahrádky expres. V létě možno přijet autem až k boudě.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro hosty je k dispozici také prostorná jídelna s televizí, videem a DVD přehrávačem, restaurace, bar, sluneční terasa s venkovním bufetem, pizzerie s „ohřívárnou“, ohniště, gril, herna se stolním fotbálkem a stolní tenis. Stravování probíhá formou plné penze nebo polopenze. Strava... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chata je přímo na sjezdovce v areálu Ski resort Černá hora Pec. Osvětlený vlek je v provozu do 21 hod.Za chatou je běžecká magistrála.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Karlovské frgály s.r.o.
Informace poskytnul: Richard Šturala
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz