Bouda Racek

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Bouda Racek 235 , Pec pod Sněžkou 54221
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 776794142
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.BoudaRacek.cz www.ceskehory.cz/boudaracek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 47 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou

Wi-Fi

Je možný

Stylová horská chata v 1000 m.n.m. Leží v centru Ski areálu. Celoroční provoz, kapacita 47 lůžek, domácí kuchyně. Krásný výhled na Sněžku. Vhodné pro rodiny s dětmi, lyžaře, běžkaře, turisty, cyklisty a milovníky mushingu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

bouda Racek se nachází 2km od Pece pod Sněžkou v lokalitě Zahrádky v nadmořské výšce 1000m.n.m. V létě je možný příjezd k objektu vlastním automobilem. Parkování u objektu. V zimě parkování v Peci pod Sněžkou na veřejných parkovištích. Odvoz zavazadel je v ceně u pobytů.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování ve 13 pokojích (2-4 lůžkových) kapacita je 47 lůžek. V přízemí společné sociální zařízení a WC, v prvním patře další WC. Na pokojích jsou elektrické zásuvky. Stravování: domácí kuchyně, v letní sezonně polopenze, v zimní sezoně plná penze. Jídelna slouží i jako společenská místnost s TV.Wifi připojení. V zimě zajišťujeme jízdy se psím spřežením v létě... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Letní rekreace: dobré výchozí místo pro výlety směr Liščí hora, Sněžka, Špindlerův Mlýn, Strážné, Černá hora, Janské Lázně. Velký výběr tras pro horská kola. Krásný výhled na panorama Studniční hora - Sněžka - Růžová hora. Zimní rekreace: ideální poloha pro lyžaře, v centru skiareálu,u objektu i vlek s nočním lyžováním, nedaleko Krkonošská magistrála, po které se... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Martin Kobr
Informace poskytnul: Martin Kobr
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz