Poloha a dosažitelnost

bouda Racek se nachází 2km od Pece pod Sněžkou v lokalitě Zahrádky v nadmořské výšce 1000m.n.m. V létě je možný příjezd k objektu vlastním automobilem. Parkování u objektu. V zimě parkování v Peci pod Sněžkou na veřejných parkovištích. Odvoz zavazadel je v ceně u pobytů.

  Vybavení a služby

Ubytování ve 13 pokojích (2-4 lůžkových) kapacita je 47 lůžek. V přízemí společné sociální zařízení a WC, v prvním patře další WC. Na pokojích jsou elektrické zásuvky. Stravování: domácí kuchyně, v letní sezonně polopenze, v zimní sezoně plná penze. Jídelna slouží i jako společenská místnost s TV.Wifi připojení. V zimě zajišťujeme jízdy se psím spřežením v létě paragliding tandem a další zážitku od naší agentury na zážitky AVENTURA.CZ

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Letní rekreace: dobré výchozí místo pro výlety směr Liščí hora, Sněžka, Špindlerův Mlýn, Strážné, Černá hora, Janské Lázně. Velký výběr tras pro horská kola. Krásný výhled na panorama Studniční hora - Sněžka - Růžová hora. Zimní rekreace: ideální poloha pro lyžaře, v centru skiareálu,u objektu i vlek s nočním lyžováním, nedaleko Krkonošská magistrála, po které se běžkaři lehce dostanou na pravidelně upravované tratě. Od boudy i k boudě na lyžích nabízíme psí spřežení pro naše hosty.

Zpět


TOPlist
  Bouda Racek Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Bouda Racek
Ceník ubytování a stravování