České hory » Krkonoše » Ubytování » Velká Úpa » Bouda Na cestě

Bouda Na cestě

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Bouda Na cestě, Velká Úpa 80, 542 22 Pec p. Sněžkou
Telefon: 
+420 605 266 322
Web adresa:
www.boudanaceste.cz
www.ceskehory.cz/boudanaceste

kapacita  kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou

počasí Velká Úpa počasí Velká Úpa


Poloha a dosažitelnost
Krásná poloha na jižním svahu s výhledem na údolí řeky Úpy, asi 300 m od hlavní silnice do Pece p. Sněžkou. V létě možnost parkovat zdarma přímo u objektu, v zimě parkování na centrálním parkovišti. Autobusová zastávka v místě - asi 350m od penz. Lyžování: sedačková lanovka na Portášky, několik vleků, vše v ceně jedné permanentky, lyžařská škola, půjčovny všech ... více >>
Vybavení a služby
Dva dvoulůžkové pokoje, jeden třílůžkový pokoj a dva čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. 2 kuchyňky - k dispozici lednička, varná konvice a mikrovlnná trouba. V přízemí malá útulná hospůdka, kde je možno se občerstvit. Točené pivo, nealkoholické i alkoholické nápoje. Stravování se snídaní nebo i bez jídla. V létě příjemné posezení na terase u penzionu. Možnost připojení k internetu.
Rekreace a služby v okolí
Penzion se nachází v rekreační oblasti vých. Krkonoš a tudíž je zde velmi mnoho možností k turistice, sportu - např. fitnes, tenis, jízdy na kole, squash, ricochet atd. Koupání: Trutnov, bazén v Peci p. Sněžkou - hotel Horizont.
Provozovatel: Pavla Muzikářová
Informace poskytnul: Pavla Muzikářová
TOPlist