TOPlist

Bouda Na cestě

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Krásná poloha na jižním svahu s výhledem na údolí řeky Úpy, asi 300 m od hlavní silnice do Pece p. Sněžkou. V létě možnost parkovat zdarma přímo u objektu, v zimě parkování na centrálním parkovišti. Autobusová zastávka v místě - asi 350m od penz. Lyžování: sedačková lanovka na Portášky, několik vleků, vše v ceně jedné permanentky, lyžařská škola, půjčovny všech sportovních potřeb a lyžařského vybavení. Na sjezdovky i z nich je možno se dostat na lyžích přímo od penzionu. Sjezdovky uměle zasněžovány a udržovány, skibus z Úpy zdarma do Pece a Janských Lázní - Skiaréna, největší lyžařský areál v ČR, ve Velké Úpě i v Peci možnost večerního lyžování, dobrá výchozí poloha pro turistické výlety i pro běžecké lyžování.
Vybavení a služby
Tři dvoulůžkové pokoje a dva čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. 2 kuchyňky - k dispozici lednička, varná konvice a mikrovlnná trouba. V přízemí malá útulná hospůdka, kde je možno se občerstvit. Točené pivo, nealkoholické i alkoholické nápoje. Stravování se snídaní nebo i bez jídla. V létě příjemné posezení na terase u penzionu. Možnost připojení k internetu.
Rekreace a služby v okolí
Penzion se nachází v rekreační oblasti vých. Krkonoš a tudíž je zde velmi mnoho možností k turistice, sportu - např. fitnes, tenis, jízdy na kole, squash, ricochet atd. Koupání: Trutnov, bazén v Peci p. Sněžkou - hotel Horizont.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz