Bouda Na cestě

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Krásná poloha na jižním svahu s výhledem na údolí řeky Úpy, asi 300 m od hlavní silnice do Pece p. Sněžkou. V létě možnost parkovat zdarma přímo u objektu, v zimě parkování na centrálním parkovišti. Autobusová zastávka v místě - asi 350m od penz. Lyžování: sedačková lanovka na Portášky, několik vleků, vše v ceně jedné permanentky, lyžařská škola, půjčovny všech sportovních potřeb a lyžařského vybavení. Na sjezdovky i z nich je možno se dostat na lyžích přímo od penzionu. Sjezdovky uměle zasněžovány a udržovány, skibus z Úpy zdarma do Pece a Janských Lázní - Skiaréna, největší lyžařský areál v ČR, ve Velké Úpě i v Peci možnost večerního lyžování, dobrá výchozí poloha pro turistické výlety i pro běžecké lyžování.
Vybavení a služby
Dva dvoulůžkové pokoje, jeden třílůžkový pokoj a dva čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. 2 kuchyňky - k dispozici lednička, varná konvice a mikrovlnná trouba. V přízemí malá útulná hospůdka, kde je možno se občerstvit. Točené pivo, nealkoholické i alkoholické nápoje. Stravování se snídaní nebo i bez jídla. V létě příjemné posezení na terase u penzionu. Možnost připojení k internetu.
Rekreace a služby v okolí
Penzion se nachází v rekreační oblasti vých. Krkonoš a tudíž je zde velmi mnoho možností k turistice, sportu - např. fitnes, tenis, jízdy na kole, squash, ricochet atd. Koupání: Trutnov, bazén v Peci p. Sněžkou - hotel Horizont.
TOPlist