PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Dolní Malá Úpa » Horská bouda Bukovka

Horská bouda Bukovka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Dolní Malá Úpa
Adresa: 
Dolní Malá Úpa 102, 54227 Malá Úpa
Web adresa:
www.ceskehory.cz/baude-bukovka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Sauna

Horská bouda v Dolní Malé Úpě nabízí 20 lůžek v 10 pokojích s vlastní koupelnou na samotě u lesa. Rodinná atmosféra. Sauna, společenská místnost s krbem, lyžárna a sluneční terasa. Vydatná kuchyně a bohatá nabídka nápojů.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská bouda Bukovka se nachází v Dolní Malé Úpě v Krkonošském národním parku, na samotě u lesa. V letní sezóně je u penzionu k dispozici parkoviště pro 5 automobilů. Při velké sněhové pokrývce lze využít hlídané parkoviště u hotelu Spálený Mlýn. Zajistíme bezplatný transfer na chatu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ve dvou podlažích nabízí chata Bukovka dvoulůžkové pokoje s koupelnou a nejlepší výhled na okolní horskou krajinu. Rodinná atmosféra v horském stylu. Sauna, společenská místnost s krbem, lyžárna. V létě si můžete užívat opalování na horské terase. Vydatná kuchyně a bohatá nabídka nápojů. Nabízíme Vám nadstandartní ubytování, jak interiérové části, tak i venkovního... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ideální výchozí bod pro pěší túry nebo lyžování. V okolí je co objevovat. Výlety jsou dobrodružstvím pro všechny věkové kategorie.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Spollipa s.r.o.
Informace poskytnul: p.Sita
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz