PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Špindlerův Mlýn » Bouda Bílé Labe

Bouda Bílé Labe

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Špindlerův Mlýn
Adresa: 
Špindlerův Mlýn 176
Web adresa:
www.ceskehory.cz/boudabilelabe
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 28 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Horní Mísečky

počasí Moravská bouda

Wi-Fi

Je možný

Horská chata "Bouda u Bílého Labe" se nachází v horské oblasti cca 4km od centra Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 1000 metrů. Hostům je k dispozici prostorná a útulná restaurace s velikou terasou. Bouda Bílé Labe Vám poslouží k dlouhodobému pobytu, anebo jako vítaná zastávka k občerstvení


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Parkování je zajištěno přímo u pensionu (pouze v letní sezóně). V zimním období je v ceně zahrnuta doprava na boudu a zpět. Bouda u Bílého Labe") se nachází v horské oblasti cca 4km od centra Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 1000 metrů.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Bouda u Bílého Labe nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích v celkové kapacitě 28 osob. Pokoje jsou zrekonstruované s vlastním sociálním zařízením. Herna se stolním fotbálkem, stolem na ping pong a šipkami!!! Restaurace s televizí a prostornou terasou. Terasa je vybavena udírnou a grilem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Výchozí bod k horským tůrám: Sněžka, Pramen Labe, Luční Bouda, Labská bouda, Čertovy strouhy, Důl Bíleho Labe, Labský důl, Pláně, Medvědín, Žalý, Strážné, Špindlerova bouda, Špindlerův mlýn. V okolí: Aquapark, Kooběžková dráha, Lanovky, Přemostění, Obří houpačka, Bobová dráha, Sáňkařská dráha.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: TITAN Průběžná s.r.o.
Informace poskytnul: Bouda Bílé Labe
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz