České hory » Beskydy » Ubytování » Ostravice » Beltine Forest Hotel

Beltine Forest Hotel

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Ostravice
Adresa: 
Ostravice 0386, 739 14 Ostravice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 211 845
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.beltinehotel.cz www.ceskehory.cz/beltinehotel
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 70 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lysá Hora počasí Lysá Hora

Wi-Fi

Po domluvě

Stylové ubytování v srdci Beskyd. Každý z 36 pokojů má svůj osobitý styl, který symbolizuje propojení s přírodou. V rámci našich wellness služeb můžete využít vyhřívaného bazénu, vířivky či sauny. Beltine Forest hotel může sloužit jako ideální místo pro vaši svatbu, konferenci či firemní večírek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel Beltine Forest je lokalizován v samotném srdci Beskyd. Jedete k nám autem? V pořádku, zaparkovat můžete na hotelovém parkovišti. Potřebujete bezbariérový přístup? Máme ho. Chcete přijet s vaším mazlíčkem? Není problém. Hotel je obklopen dechberoucí a nesmlouvavou beskydskou přírodou, ze které to není daleko za našimi slovenskými sousedy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V našem luxusně vybaveném wellness zapomenete na starosti všedních i nevšedních dní. Můžete si vybrat, zda budete relaxovat ve vířivce, vyhřívaném bazénu, finské či parní sauně nebo v tepidariu. Kde strávíe své chvíle klidu je pouze na vás. Jestli si potrpíte na soukromí, tak po 20. hodině si můžete prostory wellness pronajmout a užít si chvíle oddychu v naprosté... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Hotel Beltine Forest hotel se nachází v centru Beskyd. Je obklopen divokou přírodou, kde najdou vyžití nadšenci horské turistiky či cyklistiky. Beskydy jsou přímo protkané stezkami pro pěší turistiku či stezkami pro cyklisty. Pokud byste náhodou dorazili bez svých kol, můžete si je u nás zapůjčit. A v případě, že se vám nechce tolik namáhat, můžete se rozhodnout pro... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: KAIA spol. s r.o
Informace poskytnul: Tadeáš Melíšek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz