TOPlist

Penzion Pasohlávky

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pasohlávky
Adresa: 
Pasohlávky 206, 691 22 Pasohlávky
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 732967994
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzion-pasohlavky.cz
www.ceskehory.cz/pensionarpos
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 15 lůžek

  Internet

počasí Pasohlávky ATC Merkur počasí Pasohlávky ATC Merkur


Poloha a dosažitelnost

Vítejte v malebné krajině zalité jižním sluncem, v kraji výborného vína a nekonečných cyklostezek. Náš penzion se nachází v bezprostřední blízkosti Novomlýnských nádrží, Aqualandu Moravia a Pálavských vrchů. Na své si přijdou milovníci rybaření, dlouhých procházek i nejrůznějších sportů, jako jsou in-line bruslení, plavání, windsurfing, kiteboarding či vodní lyžování

Vybavení a služby

Všechny naše pokoje mají vlastní koupelnu, barevnou televizi, ledničku, rychlovarnou konvici, mikrovlnku a základní nádobí. Apartmán Pálava: dva pokoje, které mají společnou jídelnu Ideální pro velkou rodinu nebo dva páry. Možnost 2-3 přistýlek. Pokoj Mušov: dvoulůžko, možnost 1-2 přistýlek. Pokoj Děvín: tři samostatná lůžka. Pokoj Věstonice: náš nejmenší pokoj, vhodné pro pár, dvoulůžko.

Rekreace a služby v okolí

Aqualand Moravia: pro vodní radovánky je pro Vás připraveno celkem 14 bazénů s celkovou plochou 3000 m2, které obsahují vodu z termálního vrtu. CHKO Pálava, procházka po druhohorním vápencovém útesu s nejcennějšími biotopy na jižní Moravě. Dolní Věstonice a lovci mamutů. Lednicko-valtický areál, jedinečný krajinný prvek zapsaný na seznamu UNESCO. Mikulov historické... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PROSEGMENT s.r.o.
Informace poskytnul: Vladan Snášel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz