Areál Vzlet

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Lázně Libverda
Adresa: 
Lázně Libverda 56
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 137 773
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.areal-vzlet.cz
www.ceskehory.cz/areal-vzlet

kapacita  kapacita: 29 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Lázně Libverda počasí Lázně Libverda


Poloha a dosažitelnost
Areál Vzlet se nachází v horní klidné části Lázní Libverdy. Velmi dobrá dostupnost vlastní dopravou a parkováním zdarma po celý pobyt. Autobusová doprava cca 300m.
Vybavení a služby
WC a sprchy společné. Společná SAT/TV, volný Wifi internet v celém objektu zdarma. Restaurace s možností využití snídaní nebo polopenze a venkovní zastřešenou terasou. Moderní tělocvična, šipky, kulečnik, stolní fotbal, stolní tenis. Bezpečné uschování kol nebo lyží.
Rekreace a služby v okolí
Venkovní sportovní hřiště s umělým povrchem a herními prvky pro děti 200m. Půjčovna kol, koloběžek a základní servis v Bikecentrum Libverda. Lázeňské centrum s kolonádou 1200m. Nástup na singltrekové stezky 1500m. Libverdské vyhlídky. Výletní restaurace Obří sud. Frýdlantský zámek. Nově zrekonstruovaný pivovar ve Frýdlantě s ochutnáním místního piva ALBRECHT.
Provozovatel: Areál Vzlet
Informace poskytnul: Areál Vzlet
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz