PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » České Budějovice » Apartmány Zavadilka

Apartmány Zavadilka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
České Budějovice
Adresa: 
Zavadilka 2234, 370 05 České Budějovice
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmany-zavadilka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Venkovní bazén

Nabízíme ubytování - apartmány v okrajové části města Českých Budějovic. Apartmány Zavadilka poskytují ubytování pro 4 až 8 osob v čtyřech dvoulůžkových přízemních apartmánech. A ubytování pro 4 osoby v podkrovním dvoupokojovém apartmánu.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány se nachází v okrajové části města Českých Budějovic. K apartmánu přísluší uzavřené parkoviště.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K dispozici jsou 4x apartmány pro 2 osoby s vybavenou kuchyňkou, koupelnou, wc. Wi-Fi. Dále 1 apartmán pro 4-5 osob v patře domu s kuchyňkou a vlastní koupelnou, wc. Wi-Fi. Wi-Fi v celém domě. Garáž, kde je možnost uschování kol. Bazén na zahradě. Vlastní zahrada k posezení a odpočinku.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Dům s apartmány se nachází cca 500m od lesa a nedaleko Novodvorských a Vrbenských rybníků. Přímo v místě a jeho okolí se můžete věnovat řadě aktivit, včetně cyklistiky, koupání, golfu, jízdě na koni. Dům s apartmány se nachází 5 minut autem od nákupního centra, 100 metrů od autobusové zastávky, 6 km od českobudějovického vlakového a autobusového nádraží, 10 km od... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jaroslav Jána
Informace poskytnul: Jánová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz