PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Liberec » Apartmány Vila Liberec

Apartmány Vila Liberec

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Liberec
Adresa: 
Purkyňova 17, 46014, Liberec
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmanyvilaliberec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Liberec

Ještěd hlásí 10 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Wi-Fi

Po domluvě

Klidné a moderní ubytování v Liberci, přímo vedle Botanické zahrady a Zoologické zahrady. Tato prvorepubliková vila prošla nákladnou rekonstrukcí v letech 2017-2020. Můžete si vybrat mezi Apartmánen KLASIK a Apartmánem MODERN


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vila se nachází přímo vedle Botanické zahrady a Zoologické zahrady v Liberci, v krásné a klidné lokalitě. Disponujeme parkovištěm pro naše zákazníky, které je uzamčené.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Tato prvorepubliková vila prošla nákladnou rekonstrukcí v letech 2017-2020 a poskytuje klidné a moderní ubytování. Můžete si vybrat mezi Apartmánem KLASIK a Apartmánem MODERN. Jistě si každý vybere podle svého gusta. Velkoplošné televize, kávovar, myčka, kompletně vybavená kuchyně, pračka je u nás samozřejmostí.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vila je umístěna v blízkosti Jizerských hor, proto zde máte možnost vyžití pro lyžaře v zimě a v létě se nabízí turistika a cyklistika. Všude okolo je příroda, proto každou volnou chvíli můžete věnovat procházce přímo lesem. Na Ještěd se od nás dostanete za 10 minut autem. Obchod s potravinami je 3 minuty chůze. Na tramvajovou zastávku se dostanete pěšky za 5 minut a tramvají jste za dalších 5 minut v centru Liberce

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Djoke Apartments s.r.o.
Informace poskytnul: František Novák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz