TOPlist
České hory » Orlické hory » Ubytování » Říčky v Orlických horách » Apartmány v Říčkách V Klidu a V Pohodě

Apartmány v Říčkách V Klidu a V Pohodě

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Říčky v Orlických horách
Adresa: 
Říčky v Orlických horách 259
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-739 057 911
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmanyvrickach.cz
www.ceskehory.cz/apartmanyvrickach
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Říčky v Orlických Horách počasí Říčky v Orlických Horách

Je možný

Obsazené termíny

29.12.2019 - 1.1.2020

Poloha a dosažitelnost

Apartmány se nacházejí v areálu Hotelu Říčky, 150m od zastávky skibusu. Za 8 minut jste v Ski centru Říčky. Auta lze parkovat na parkovacím stání v garážovém domě (par. místo 61 a 62) či před apartmánem.

Vybavení a služby

Apartmány V Klidu a V Pohodě poskytují každý ubytování pro 1 až 8 osob ve 2 ložnicích (max. 6 dospělých). Každý apartmán je vybaven pro 6 dospělých osob. Má dvě ložnice: první s manželským dvojlůžkem, druhá se dvěma samostatnými lůžky s možností vysunutí dvou plnohodnotných postelí. V přízemí v obývacím pokoji lze rozložit gauč pro dvě osoby. Prosíme o dodržování... více >>

Rekreace a služby v okolí

V okolí apartmánu se nacházejí cyklostezky, stezky pro běžky, les... V Hotelu Říčky lze za poplatek využít wellnessu s bazénem, saunou a vířivkou, objednat si masáž, zajít do restaurace, objednat tenisové hřiště, půjčit elektrokola... V okolí Říček je mnoho turisticky atraktivních cílů, např. Anenský vrch, Zakletý, Masarykova chata na Šerlichu, Kunštátská kaple, Pastvinská přehrada a mnoho dalšího.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zuzana Hýnová
Informace poskytnul: Zuzana Hýnová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz