PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Brod nad Tichou » Apartmány v kempu Karolina

Apartmány v kempu Karolina

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Brod nad Tichou
Adresa: 
Brod nad Tichou, 348 15 Planá u Mariánských Lázní
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ap-karolina
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Poskytujeme ubytování v nadstandardně vybavených apartmánech s vlastní terasou v novostavbě. Kemp se nachází na jižní terase kaňonového údolí v těsné blízkosti Hamerského potoka. Vybavení kempu a úroveň poskytovaných služeb odpovídá evropskému standardu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rekreační středisko a Camp Karolina se nachází na okraji lázeňské oblasti Západních Čech (Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Karlovy Vary). Camp Karolina leží mezi hraničním pohořím Český les na západě, masivem Slavkovského lesa na severu a Bezdružickou pahorkatinou na východě. V blízkosti campu se nacházejí dva přírodní parky: Slavkovský les a Kosí potok. Kemp je... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování v apartmánech s terasou. Poskytujeme ubytování v nadstandardně vybavených apartmánech s vlastní terasou v novostavbě (dokončené 06/2018). Apartmány jsou naprosto shodné vybavením i velikostí (45 m2 + terasa 15 m2). Apartmán je vybaven pro ubytování až 6 osob (4+2), tj. 4 pevná lůžka + rozkládací sedací souprava situováno jako byt 2+kk. V každém apartmánu je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Občerstvení - přímo v areálu campu je v provozu občerstvení s dobře vychlazeným pivem a nabídkou ostatních nápojů. Kromě útulného prostředí nabízíme také posezení na terase rekonstruované budovy zvonice z roku 1880. Sportoviště - dětské hřiště, hřiště na volejbal, nohejbal nebo minikopanou, stůl na stolní tenis, nadzemní bazén. Posezení u otevřeného ohniště - večer... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: MANERBA CZ s.r.o.
Informace poskytnul: Vladimír Novotný
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz