TOPlist

Apartmány Říčky

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Říčky v Orlických horách
Adresa: 
Říčky v Orlických horách 263
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-739 130 375
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmanyricky.com
www.ceskehory.cz/ricky263
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  635 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Říčky v Orlických Horách počasí Říčky v Orlických Horách

Není možný


Poloha a dosažitelnost

Dům se nachází přímo v Říčkách, cca 50m od obecního úřadu. Zastávka skibusu je hned před domem. Parkování zdarma na vlastním udržovaném parkovišti přímo u objektu.

Vybavení a služby

Dva apartmány o velikosti 1+1 (42m2, kapacita 1-4osoby) a 1+kk (33m2 kapacita 1-4osoby) s vlastní terasou a venkovním posezením, které se nachází v přízemí budovy hned za vstupní halou. Vybavení apartmánů: manželská postel, rozkládací pohovka s matrací pro každodenní spaní, polštáře a přikrývky, povlečení, TV s plochou obrazovkou, šatní skříň, sedací vaky, el. sušák... více >>

Rekreace a služby v okolí

Zastávka autobusu před domem, obchod s potravinami cca 50m, máme vlastní půjčovnu elektrokol - pro naše hosty zvýhodněné ceny půjčovného, hotel Říčky (restaurace, wellness za poplatek) cca 200m, minigolf cca 200m, dětské venkovní hřiště cca 100m, koupání: přírodní koupaliště Rokytnice v Orl.h. cca 6km, přehrada Pastviny cca 20km, bazén Rychnov nad Kněžnou cca... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Roman Holubář
Informace poskytnul: Roman Holubář
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz