PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Abertamy » Apartmány Pavel

Apartmány Pavel

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Abertamy
Adresa: 
Dlouhá 294, Abertamy 362 35
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmanypavel
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Plešivec

Wi-Fi

Nabízíme 3 kompletně vybavené apartmány, celkem pro 12 osob v nově zrekonstruovaném domě v klidné lokalitě v Abertamech.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nově zrekonstruovaný apartmánový dům se nachází v klidné části Abertam, poblíž skiareálu Plešivec. Nabízíme tři kompletně vybavené apartmány. Parkování u domu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme 3 kompletně vybavené apartmány, celkem pro 12 osob. Každý apartmán je vybaven kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnnou troubou a indukční deskou. K dispozici je set nádobí na vaření a mytí nádobí. V každém apartmánu je TV a WIFI. Koupelny jsou vybaveny WC, umyvadlem a sprchovým koutem. V domě je lyžárna/kolárna. Ubytovaní hosté mohou využít posezení na terase, odkud je nádherný výhled na Plešivec.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimním období je k dispozici v těsné blízkosti skiareál Plešivec, kde je možné lyžařské vyžití pro celou rodinu. V Abertamech začíná mnoho běžeckých tratí. V létě je pak možné využít mnoho cyklotras v okolí. Za návštěvu jistě stojí stará hornická díla jako např. důl Mauricius.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Pavel Krovoza
Informace poskytnul: Pavel Krovoza
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz