Apartmány Mamut

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
512 46 Harrachov 384
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 775 708
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmany-mamut

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  680 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov počasí Harrachov

Harrachov hlásí 70 - 120 cm sněhu, Typ sněhu: mokrý

Last Minute

Termín: 23.2.2019 - 2.3.2019
   • 2x 4-lůžkový apartmán 1300,- Kč/apartmán/noc
Poznámka: SLEVA!
Ap1, Ap2
Termín: 2.3.2019 - 9.3.2019
   • 1x 4-lůžkový apartmán 1500,- Kč/apartmán/noc
Poznámka: Ap2
Termín: 9.3.2019 - 15.3.2019
   • 1x 4-lůžkový apartmán 1500,- Kč/apartmán/noc
   • 1x 4-lůžkový apartmán 1500,- Kč/apartmán/noc
Poznámka: Ap2 - 6 nocí, sobota až pátek
Ap1 - 4 noci, sobota až středa
Poloha a dosažitelnost
Klidná lokalita blízko centra města, ideální poloha pro zimní radovánky (lyže, běžky) ale i pěší turistiku, horská kola. Ski areál Čertova hora - sedačková lanovka (700m), menší ski areál Zákoutí - poma, dětské lano, lyžařská škola (200m). Běžecké stopy ihned u domu - ideální výchozí bod pro výlety - Mumlavský vodopád (1500m), Vosecká bouda, Dvoračky, Labská bouda,... více >>
Vybavení a služby
Ubytování ve třech apartmánech s celkovou kapacitou až 12 lůžek. Každý apartmán je vybaven kuchyní (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), soc. zařízením, TV, WiFi. V suterénu se nachází společenská místnost vhodná pro větší skupiny lidí (bar, kávovar, trouba, gril, 2x TV, hry). K dispozici lyžárna (včetně sušáku obuvi). Zdarma k zapůjčení saně, dětský bob... více >>
Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Lyžařský areál Čertova hora (700m) a Rýžoviště, areál Zákoutí s dětským lyžařským vlekem (200m), skokanské můstky, běžecké trasy (150m), lyžařské školy, půjčovny lyží, krytá tenisová hala, bazény, sauny, masáže. Letní aktivity: Stezky pro horská kola, pumptrack (400m), půjčovny kol, turistické stezky, tenisové kurty (200m), koupaliště (200m), minigolf,... více >>
Provozovatel: Ing. Michaela Bartošová
Informace poskytnul: Michaela Bartošová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz