PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Lucie

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Rokytnice v Orlických horách
Adresa: 
Rokytnice v Orlických horách 353
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmanylucie
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Wellness

Sauna

Vnitřní bazén

Apartmány Lucie se nacházejí nedaleko malebného horského městečka Rokytnice v Orlických horách poblíž polských hranic. Rekreační chata je nově zrekonstruovaná a nachází se na klidném a odlehlém místě vzdáleném 4km od lyžařského střediska Říčky v Orlických horách.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Vnitřní bazén
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Lucie jsou vzdáleny 1,5km od malebného horského městečka Rokytnice v Orlických horách, směrem na Bartošovice nedaleko polských hranic. Rekreační chata je nově zrekonstruovaná a nachází se na krásném a odlehlém místě, díky čemuž poskytuje ideální podmínky nejen pro klidnou dovolenou s rodinou či přáteli, ale také pořádání oslav a dalších akcí.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány poskytují pronájem pro 2 až 34 osob v 9 ložnicích. V první patře se nacházejí: 2 dvoulůžkové s možností přistýlky, 1 čtyřlůžkový s možností přistýlky, 1 pětilůžkový s možností přistýlky, 1 sedmilůžkový apartmán se 2 ložnicemi (1 dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky a 1 pětilůžkový pokoj) a plně vybavenou kuchyní, 1 pětilůžkový apartmán se... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ski centrum Říčky. Skiareál Farák, skipůjčovna, skiservis, lyžařská školka 500m. Běžkařské tratě. Pevnost Hanička.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PCP Euro s.r.o.
Informace poskytnul: Lukáš Pavlík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz