PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Mladé Buky » Apartmány přímo na sjezdovce - Čertova bouda

Apartmány přímo na sjezdovce - Čertova bouda

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Mladé Buky
Adresa: 
Kalná Voda 7, Mladé Buky
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Apartmány přímo na sjezdovce - Čertova bouda chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Mladé Buky

Wi-Fi

Nové, dvoulůžkové a třílůžkové apartmány s možností přistýlky. Snídaně v ceně v místě ubytování. Ideální pro rodinnou dovolenou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány se nachází v areálu Mladé Buky. Areál leží ve východních Krkonoších, 6km od Trutnova a necelé dvě hodiny jízdy z Prahy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nové apartmány, ideální pro rodinnou dovolenou. Snídaně v ceně v místě ubytování. • Apartmán 1: předsíňka, koupelna, hlavní pokoj (rozkládací pohovka, stolek, křesla, TV, Wifi, mikrovlná trouba), ložnice (1x dvoulůžková postel, 1x jednolůžková postel, skříň) • Apartmán 2: předsíňka, koupelna, hlavní pokoj (rozkládací pohovka, stolek, křesla, TV, Wifi, mikrovlná trouba), ložnice (1x dvoulůžková postel, skříň)

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařský areál. Lyžařská škola, půjčovna lyží, ski servis Montana. Bobová dráha. Baldův svět. Půjčovna kol. Restaurace Kravín. Rychlé občerstvení.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz