PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Boží Dar » Apartmány Aura

Apartmány Aura

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Boží Dar
Adresa: 
Boží Dar 257, Boží Dar 36301
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-774 515 800
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmanyaura.cz www.ceskehory.cz/apartmanyaura
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

U lyžařských vleků

Nově postavené a moderně vybavené Apartmány AURA na Božím Daru s kuchyní v každém apartmánu a vlastním parkováním.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pobyt se psem: Po domluvě
Umístění objektu
U lyžařských vleků (400m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány se nachází na Božím Daru, což je horské městečko, které je svou nadmořskou výškou 1028 m.n.m. nejvýše položeným městem ve střední Evropě. Leží na hranici s Německem, pod Klínovcem, nejvyšší horou Krušných hor. Turisté zde naleznou perfektní podmínky pro zimní i letní rekreaci.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Každý apartmán je vybaven TV, kuchyní s varnou deskou, lednicí, myčkou a mikrovlnnou troubou. V celém objektu je internetové připojení zdarma. Přímo za apartmány je pro vás připraveno jedno parkovací místo. Po check-out můžete jít klidně na svah, pak se příjít zpět vysprchovat a až poté vyrazit na cestu domů. - za drobný poplatek. V partnerském hotelu Bernard je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolí Božího Daru nabízí 120km upravených a značených běžeckých tras. Prochází tudy i známá krušnohorská magistrála. Sjet můžete desítky kilometrů sjezdových tratí s 18 vleky a 4 sedačkovými lanovkami. V okolí apartmánů se nachází několik lyžařských areálů, 80km upravených běžeckých tratí, cyklostezky, stezky pro pěší, sportovní areály nabízející zimní i letní... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Renata Nenková
Informace poskytnul: Renata Nenková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz