PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Benecko » Apartmány Pacholda & Horský Domov

Apartmány Pacholda & Horský Domov

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Benecko
Adresa: 
Pacholík Jan, Štěpanická Lhota 40, 512 37 Benecko
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 605 738 627
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pacholda.cz www.ceskehory.cz/pacholda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Benecko

Wi-Fi

Po domluvě

Apartmány Pacholda se nachází v centru Benecka na klidném místě. Nabízíme levné ubytování, ideální pro rodiny s dětmi. Pokud se rozhodnete si pronajmout celý dům, tak si vyberte Horský Domov. Leží v těsné blízkosti Apartmánů Pacholda. A najdete tu útulnou dětskou hernu. K dispozici je velký bazén.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nabízíme levné ubytování v klidné části horské obce Benecko, přezdívané Vzdušné lázně v Krkonoších. V létě ideální výchozí místo na pěší túry a cyklovýlety, anebo procházku s dětmi na Lufťákově stezce či Benecké přírodní stezce. V zimě potěší, že jen pár kroků vás dělí od skvěle upravených lyžařských sjezdovek. K dispozici je vám zdarma parkování u domu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

HORSKÝ DOMOV - Příjemné a levné ubytování v rodinném domě na klidném místě pod lesem. Ideální pro dovolenou s dětmi, zamilované páry nebo seniory. V suterénu domu je vybavená kuchyň s jídelnou a společenskou místností, čtyřlůžkový a dvoulůžkový pokoj. V druhém patře jsou 2 třílůžkové pokoje, 2 dvoulůžkové pokoje a kuchyňský kout. V podkroví je prostorná dětská herna.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

BENECKO - OD JARA DO PODZIMU: • Lufťákova stezka, která vás zavede k největšímu trpaslíkovi na světě • Benecká přírodní stezka s 10 herními stanovišti pro děti od 4 do 12 let • 1300 m dlouhý Singltrek, ideální pro děti • Family Aréna: tubing, horské káry, dětské kryté hřiště, bowling • Výlet na kole, koloběžce či inline bruslích z centra Benecka až na Rovinka •... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pacholík Jan
Informace poskytnul: Pacholík Jan
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz